Ostrov: Muže bil do hlavy golfovou tyčí

0

ostrov, napadení, hlava, úder, golfová tyč, policie


Karlovarští kriminalisté zahájili trestní stíhání 42letého muže, kterého obvinili ze spáchání přečinů ublížení na zdraví a maření výkonu úředního rozhodnutí a vykázání.

Takového jednání se měl nejprve dopustit na začátku února 2019. Ve večerních hodinách v Ostrově měl nejprve slovně a poté i fyzicky napadnout 26letého muže, a to několika údery golfovou tyčí do oblasti hlavy, zad a nohou. Se zraněním musel vyhledat lékařské ošetření, kdy v důsledku toho byl přibližně 10 dní omezen na běžném způsobu života. 

V době během února až března měl minimálně ve dvou případech řídit osobní motorové vozidlo, ačkoliv mu byl Okresním soudem v Karlových Varech uložen zákaz řízení všech motorových vozidel. Naposledy měl vozidlo řídit první dubnový den, a to v odpoledních hodinách v Ostrově po ulici Jáchymovská. Policejní hlídka řidiče dle osobní znalosti poznala a za pomocí výstražného rozhlasového a světelného zařízení s nápisem Stop se snažila řidiče s vozidlem zastavit. Ten však nereagoval a dál ujížděl ve směru na Hroznětín, Děpoltovice, kde se hlídce ztratil. Vozidlo i v tomto případě řídil v platném zákazu řízení.

V případě prokázání viny mu tak hrozí trest odnětí svobody na šest měsíců až tři léta.

nprap. Bc. Zuzana TýřováSouvisející

Komentáře

Máte názor? Komentujte článek...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář