Karlovy Vary: Kradl převážně zubní pasty. Škoda 16 tisíc

0

karlovy vary, zubní pasta, krádež, odcizení, škoda, policie


Opakované krádeže se na začátku ledna měl dopustit sedmadvacetiletý muž v Karlových Varech v místním obchodním domě. Zde měl z prodejní plochy prodejny s drogérií odcizit několik různých krémů a zubních past v celkové částce kolem 7 tisíc korun.

Odcizené zboží si měl obviněný uschovat do předem přinesené tašky a prodejnu bez zaplacení opustit. Muži to pravděpodobně nestačilo a do prodejny se měl vrátit následující den. V jeho hledáčku opět skončilo několik zubních past a různé přípravky na úpravu nehtů, a to v celkové hodnotě kolem 9 tisíc korun. S uschovaným lupem měl následně odejít z prodejny, aniž by zboží zaplatil. Svým jednáním poškozené společnosti způsobil škodu za bezmála 16 tisíc korun. Policisté z Obvodního oddělení Karlovy vary – Rybáře za výše uvedené jednání sedmadvacetiletému muži sdělili podezření ze spáchání přečinu krádeže.

Podezřelý muž v páchání trestné činnosti není žádným nováčkem. Výše uvedeného jednání se dopustil i přesto, že byl již v minulosti za obdobný trestný čin potrestán či odsouzen.

V případě prokázání viny mu hrozí trest odnětí svobody až na tři roky.

nprap. Eva ValtováSouvisející

Komentáře

Máte názor? Komentujte článek...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář