Karlovarsko: Dva případy výtržnictví

0

karlovarsko, chodov, ostrov, výtržnictví, napadení, policie


Sdělení podezření ze spáchání přečinu výtržnictví si na Obvodním oddělení v Ostrově převzali dva muži ve věku 19 a 22 let. Ti se měli takového jednání dopustit v polovině dubna v podvečerních hodinách v prostoru Mírového náměstí v Ostrově na místě veřejnosti přístupném.

Zde mezi nimi mělo dojít k fyzické potyčce, přičemž starší z mužů měl utrpět zranění - odlomení části zubu, a to když měl dostat ránu pěstí do obličeje. Staršímu muži tak v případě prokázání viny hrozí až dvouletý trest odnětí svobody a mladšímu muži trest až tříletý, neboť se stejného činu dopustil opětovně.

Ve stejný den došlo k výtržnictví i v Chodově. V odpoledních hodinách měl 23letý muž u obchodního centra napadnout o 25 let staršího muže. K tomu měl přistoupit, nejprve ho vulgárně urážet a poté ho udeřit do hlavy tyčí a následně z místa utéct. Poškozený muž byl se zraněním převezen k lékařskému ošetření do nemocnice. I tomuto muži policisté z Obvodního oddělení v Chodově sdělili podezření ze spáchání přečinu výtržnictví a mimo jiné i ublížení na zdraví. V případě prokázání viny mu tak hrozí až tříletý trest odnětí svobody.

nprap. Bc. Zuzana TýřováSouvisející

Komentáře

Máte názor? Komentujte článek...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář