Karlovarsko: Během víkendu se při dopravních nehodách zranilo deset lidí

0

karlovarsko, doprava, nehoda, hasiči, zranění, náraz, vozidlo, strom


Během víkendu zasahovali hasiči v Karlovarském kraji u pěti dopravních nehod. Při nich se zranilo celkem deset osob. Dvě nehody byly zcela bez zranění, u nehody na silnici z Varů na Prahu se zranil řidič, zbylých devět zraněných mají pak na svědomí poslední dvě dopravní nehody.

Jednotka z Karlových Varů a z Chodova zasahovala v pátek večer u nehody jednoho osobního auta po nárazu do stromu. Nehoda se stala na silnici z Karlových Varů na Mírovou. Ve vozidle cestovalo pět osob, všechny utrpěly zranění, hasiči pomáhali s prvotním ošetřením zraněných, než si všechny převzala záchranná služba. Následně bylo nutné důkladně uklidit vozovku, kam uniklo velké množství provozních kapalin.

Další vážná nehoda se stala u Lítova na Sokolovsku, kde se auto převrátilo na střechu. Na místě zasahovali hasiči ze Sokolova a Kynšperka. Čtyři cestující se z převráceného auta dostali sami ven ještě před příjezdem záchranářů, záchranná služba všechny převezla na ošetření do nemocnice. O této nehodě jsme vás krátce informovali zde.

V obou případech byla silnice po dobu provádění záchranných a likvidačních prací zcela uzavřena.


Zdroj: HZS Karlovarského kraje


Související

Komentáře

Máte názor? Komentujte článek...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář