Chodov: Stacionář Mateřídouška podpoří Maxištafeta

0

chodov, stacionář, mateřídouška, závod, běh, podpora, maxištafeta, stadion, pořadatelé, vstupné, startovné, konto


Letošní ročník netradičního a ojedinělého závodu 24hodinové Maxištafety, kterou již po 18. pořádá Školní atletický klub v Chodově, proběhne letos s humanitárním cílem.

Kromě tradiční a každoroční snahy pořadatelů rozběhat Chodov a pokusit se na stadion přivést co největší množství rekreačních běžců, je motivací i získat a vyběhat finanční příspěvek pro chodovský Stacionář Mateřídouška. 

Za každé uběhnuté kolečko chodovského stadionu, které měří 333.33 m, veřejností získá od pořadatelů Stacionář Mateřídouška symbolickou částku 3,33 Kč. 

"Věříme, že se tato akce setká s odezvou, že vyjde počasí a Chodováci si tuto akci, podpořenou grantem Města Chodov nenechají ujít ani uběhnout," uvádí za pořadatele ředitelé závodu Lukáš Kopecký a Martin Horvát.

A vy, kdo chcete přijít podpořit atlety i stacionář si zatrhněte v kalendáři 15. a 16. června. Akce bude zahájena startovním výstřelem a společným kolečkem pořadatelů a příchozích v 17:00 hodin. Ukončena bude po 24. hodinách, tedy 16. 6. v 17:00 hodin, a to opět společným kolem pořadatelů. Samozřejmě se k těmto čestným kolům může přidat každý ze zúčastněných.

Vstupné či startovné je zcela dobrovolné a bude převedeno na konto Stacionáře Mateřídouška. 

"Již dopředu patří poděkování těm, kteří tuto akci nenechají bez povšimnutí, dále městu Chodov, sponzorům ŠAKu Chodov či případným sponzorům této akce," dodávají Lukáš Kopecký a Martin Horvát.


Zdroj: Miloš VolekSouvisející

Komentáře

Máte názor? Komentujte článek...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
szo footer 2018