Cheb: Víkend patřil oslavám sportu (TV Západ)

0

cheb, sport, sportovní unie, chebsko, oslavy, antonín panenka, karol dobiaš, miroslav hrbek


Sportovní unie Chebska uspořádala o uplynulém víkendu několik akcí. V pátek dopoledne se v Kulturním centru Svoboda uskutečnila beseda a Antonínem Panenkou, Karolem Dobiášem a hráčem sledge hokeje a vlajkonošem paralympijské výpravy v Pyeong Changu Miroslavem Hrbkem. Akci moderoval Jacek Přibáň.

Antonín Panenka je bývalý československý fotbalista a reprezentant, Mistr Evropy z Bělehradu 1976. Je členem prestižního Klubu ligových kanonýrů. 

Karol Dobiaš je slovenský fotbalový obránce a trenér. Mezi největší úspěchy jeho hráčské kariéry patří účast na MS 1970 a vítězství na ME v roce 1976. Za Československo odehrál 67 zápasů a dal 6 gólů. V I. Lize nastoupil ve 344 zápasech a trefil se dvacetkrát. 

Cheban Miroslav Hrbek je český paralympijský reprezentant ve sledge hokeji. Na své třetí paralympiádě v Pyeong Changu 2018 byl vlajkonošem české výpravy.

Na konci debaty proběhla autogramiáda zúčastněných sportovců.

V sobotu 7. dubna se pak v chebské sportovní hale Lokomotivy osmihodinový program zaměřený na místní kluby. Nejdříve proběhl turnaj fotbalových přípravek a poté se představili lukostřelci z LK Eska Cheb. 

V programu je pak vystřídala Akademie DDM Sova a Akademie STS Magicstar  Cheb.

Půlhodinu pak byly k vidění RC modely aut. Ukázky tanců si připravili členové ATK Standard a taneční školy Vladimíra Hány. Poté se rozběhl basketbalový turnaj. 

Večer pak proběhl v Kulturním centru Svoboda galavečer a vyhlášení nejúspěšnějších sportovců v okrese Cheb za rok 2017. Akci moderoval Štěpán Škorpil. Kromě oceněných sportovců vystoupil zpěvák Sebastian a herec Josef Dvořák.Související

Komentáře

Máte názor? Komentujte článek...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
szo footer 2018