ZPRÁVY AKTUALITY Karlovarský kraj

Nový Kostel: Pozor! Nehoda se zraněním

Na silnici 212 u Nového Kostela, okres Cheb, došlo k dopravní nehodě se zraněním - havarovalo zde osobní vozidlo.

0

Dnes

Karlovarský kraj: Zprávy 26. týdne 2019 (TV Západ)

Vysílání 24.6. - 28.6. 2019 1. Cheb: DPS Mírová získal 4 hvězdy kvality (TV Západ) 2. Sokolov: Dosluhující knihovna přivítala nové čtenáře (TV Západ) 3. Lomnice: Motosraz 155 přispěl Nadaci policistů a hasičů (TV Západ) 4. Žlutice: Pouť přinesla zábavu, rock a pohádky (TV Západ)

0

Dnes

Mattoni Expressem z Karlových Varů do Kyselky

O prázdninových sobotách vypraví České dráhy elegantní motorový vlak Singrovka z první poloviny 60. let 20. století do bývalých vyhlášených lázní Kyselka a za turistickými zajímavostmi v okolí.

0

Dnes

Města v kraji budou přednostně přidělovat služební byty hasičům, policistům či záchranářům

Cheb umožní přednostní přidělování městských bytů i těm členům IZS, jejichž pracoviště je ve městě Aš.

0

Dnes

Chodov: Práce na odtěžení kalů pokračují. Vedra mohou přinést zápach

Tropické teploty, které na následující dny předpovídají meteorologové, mohou stát za možným zápachem z nádrže dehtových kalů u Staré Chodovské, kde pokračují práce na jejich odtěžení.

0

Dnes

Meteorologové varují před velmi vysokými teplotami

Výstraha před vysokými teplotami je v platnosti od 25.6. do 26.6.2019.

0

Dnes

Sokolov: Supernova ještě nezačala sloužit a už ji navštívili zloději

"Je to neskutečné, ale je to tak. Pokud si myslíte, že na snímku vidíte nový herní prvek Supernova před a po dokončení, jste na velkém omylu. Na jednom snímku sice skutečně je Supernova v Areálu zdraví po dokončení, na druhé ale po návštěvě zlodějů. Stačil jim k tomu pouhý víkend, aby poškodili okolí Supernovy a odnesli si zatravňovací dlaždice," uvádí na svých stránkách město Sokolov.

0

Dnes

Cheb: Konec školního roku s městskou policií

Městská policie Cheb společně s neziskovou organizací S.G.T.S. pořádá rozloučení se školním rokem. Přijďte se podívat 28. 6. 2019 od 10:00 do 15:00 hodin na třídu Svobody před Prior. Budete mít možnost si prohlédnout výstroj a výzbroj obou složek.

0

Dnes

Sokolov: Divočáky budou zahánět ultrazvukové odpuzovače

Divoká prasata, která pronikají do intravilánu města a páchají zde škody na zeleni, budou ve volnočasovém areálu lesoparku Bohemia zahánět ultrazvukové odpuzovače. Město Sokolov je sem umístí i díky dotaci ve výši 50 000 korun, kterou na jejich pořízení získalo od Karlovarského kraje.

0

Včera

Dnes v Liberci startuje Olympiáda dětí a mládeže 2019

Slavnostním zahájením dnes začíná v Liberci Olympiáda dětí a mládeže 2019, která potrvá do 28. června. V reprezentačních dresech se sportovci ukáží na ceremoniálu v liberecké Home Credit aréně a nebude chybět ani výprava Karlovarského kraje, kterou na místě podpoří hejtmanka Jana Mračková Vildumetzová.

0

Včera

Pozor! V okolí Bochova jsou dvě dopravní nehody

K první nehodě došlo u města Bochov, okres Karlovy Vary, na silnici 6 ve směru na Prahu, kdy zde osobní vozidlo narazilo do stromu. Na místě všechny složky IZS. Ke druhé nehodě došlo též u Bochova, ale na silnici 198 - střetla se zde dvě osobní vozidla. Na místě PČR. Kyvadlový provoz jedním jízdním pruhem.

0

Před 2 dny

Karlovy Vary: La Hospoda připravuje žáky gastro oborů (TV Západ)

V pátek 14. června došlo ke slavnostnímu otevření podniku La Hospoda na nábřeží Jana Palacha v Karlových Varech. Jedná se o pilotní vzdělávací projekt krajského odborného vzdělávání. Hlavním cílem této koncepce propojení veřejného sektoru se špičkovou gastronomií je zvýšení kvality a prestiže odborného školství. Partnery jsou EASYFOOD SERVICE s.r.o., Střední škola stravování a služeb Karlovy Vary a Karlovarský kraj.

0

Před 2 dny

Máte ve svém okolí aktivního seniora? Nominujte jej do ankety

Již potřetí se letos uskuteční anketa Senior roku, kterou vyhlašuje Karlovarský kraj. Jejím cílem je podpořit aktivní stárnutí našich obyvatel a posílit jejich postavení ve společnosti. Návrhy na ocenění může veřejnost zasílat prostřednictvím on-line formuláře umístěného na webu kraje v termínu od 24. června do 15. srpna.

0

Před 3 dny

Karlovarský kraj: Víkendové Zprávy 25. týdne 2019 (TV Západ)

Vysílání 21.6. - 24.6. 2019 1. Karlovy Vary: La Hospoda připravuje žáky gastro oborů (TV Západ) 2. Cheb: Dvorky měly 17. ročník (TV Západ) 3. Sokolov: Dva parkovací domy na Michalu jdou do projektu (TV Západ) 4. Region: Stovky cyklistů oslavily svůj svátek (TV Kraj)

0

Před 3 dny
Zlatá stezka