ZPRÁVY AKTUALITY Karlovarský kraj

Krušné hory: Na horách je pouze poprašek sněhu

Na hřebenech Krušných hor sice aktuálně leží sníh, ale pouze velmi slabá vrstva. Do sobotního poledne by jej nicméně mělo připadnout několik dalších centimetrů, na starších lyžích by tak některé cesty měly být sjízdné. Vzhledem k výhledu počasí na příští týden (oteplení) je zřejmé, že výjezd roleb zatím není na pořadu dne.

0

Dnes

Karlovarský kraj: Víkendové zprávy 50. týdne 2019 (TV Západ)

Vysílání 13.12.-16.12.2019 1. Cheb: Na sportovní aktivity půjde v roce 2020 o 40 % více (TV Západ) 2. Sokolov: Přes tři stovky čertů vyrazilo do ulic (TV Západ) 3. Cheb: Kompletní rekonstrukce DPS Skalka byla dokončena (TV Západ) 4. Karlovy Vary: Začala výstavba depozitáře krajské knihovny (TV Kraj)

0

Včera

Meteorologové varují před silným větrem

Meteorologové vydali na sobotu 14. prosince varování před silným větrem. Výstraha platí od sobotní desáté hodiny do 18 hodin.

0

Včera

Cheb: Byla vypsána odměna za dopadení vandala

Město hledá svědky dalšího případu vandalismu, kdy v době od 7. do 8. prosince 2019 došlo k poškození dřevoplastového zábradlí v parku Riegerova.

0

Včera

Ostrov: U města došlo k dopravní nehodě

Na silnici 25 u Ostrova, okres Karlovy Vary, došlo k dopravní nehodě bez zranění - střet dvou vozidel. Na místě PČR.

0

Včera

Karlovy Vary: Střet osobního vozidla s chodcem

V Karlových Varech, v ulici Drahomířino nábř., došlo k dopravní nehodě se zraněním - střet osobního vozidla s chodcem. Na místě ZZS a PČR.

0

Včera

Cheb: Dějepisnou soutěž vyhráli gymnazisté z Lučence (TV Západ)

Již 28. ročník dějepisné soutěže studentů gymnázií se uskutečnil ve čtvrtek 21. listopadu v aule chebské vysoké školy ekonomické. Akce pořádaná Nadačním fondem Gaudeamus při Gymnáziu Cheb, je již řadu let největším setkáním středoškolských studentů České a Slovenské republiky.

0

Včera

Sokolov: Tým ZŠ Křižíkova soutěží v české lize robotiky

Představit se před regionálním kolem České ligy robotiky přišel na radnici čtyřčlenný tým Základní škola Křižíkova, který čeká měření sil s dalšími týmy v sobotu 14. prosince v Karlových Varech.

0

Včera

Informace k přechodu na nový digitální signál DVB-T2

Vysílače Zelená hora a Klínovec vypnou stávající vysílání ve starém standardu DVB-T 12. února 2020.

0

Před 2 dny

Sokolov: Máte potíže se startováním? Pomohou strážníci

Sokolov je jedním z měst, kde strážníci pouze nepokutují za případné prohřešky, ale také pomáhají, když to lidé opravdu potřebují. Kromě už proslulého Senior expresu se na Městskou policii v Sokolově mohou obrátit také řidiči, kterým se kvůli slabé baterii nepodaří nastartovat. Což je aktuální zejména v zimním období.

0

Před 2 dny

Cheb: Vánoční zpívání v nemocnici

V pátek, 13. prosince, se od 17:00 do 17:30 hodin uskuteční Vánoční zpívání v chebské nemocnici.

0

Před 2 dny

Kraj se může pochlubit další přírodní památkou

Na seznam přírodních památek v Karlovarském kraji přibyla další položka. Tentokrát se jedná o Louky u Dlouhé Lomnice nedaleko Bochova, kde žije kriticky ohrožený druh denního motýla - hnědásek chrastavcový (Euphydryas aurinia). Tato lokalita je navíc bohatá na vzácné a ohrožené druhy rostlin a živočichů společenstev mokřadních luk.

0

Před 3 dny

Mariánské Lázně: Střet nákladního vozidla s osobním

V Mariánských Lázních, okres Cheb, v ulici Hlavní třída došlo k dopravní nehodě bez zranění - střet nákladního vozidla s osobním. Na místě PČR.

0

Před 3 dny

Cheb: Parkování v centru dozná od ledna drobných změn (TV Západ)

Parkovací systém v Chebu čekají drobné úpravy a vylepšení jako možnost platby sms nebo aplikace SEJF. Změny začnou platit od 1. ledna a my jsme se zeptali na podrobnosti.

0

Před 3 dny