ZPRÁVY AKTUALITY Karlovarský kraj

Region: V důsledku sucha hrozí nebezpečí vzniku požárů

! Pozor ! V platnosti je výstraha ČHMÚ: od soboty 20. 4. 2019 11:00 do odvolání.

0

Včera

Cheb: Portál nemovitostí bude nabízet více položek (TV Západ)

Město Cheb zřídilo před lety specializovaný web určený pro zájemce o koupi nebo pronájem městských nemovitostí. Ten se brzy dočká výrazného rozšíření nabídky, aby občané a investoři měli lepší informace.

0

Včera

Karlovarský kraj začal distribuovat Seniorskou obálku

Karlovarský kraj se připojil k projektu „Seniorská obálka,“ který má pomoci osamělým starším lidem v krizové situaci. V obálce budou mít senioři připraveny veškeré údaje, které v případě potřeby mohou využít záchranáři i policisté, bude-li člověk ohrožen na zdraví či životě. Kraj zabezpečí distribuci obálky v regionu, bližší informace zjistí zájemci prostřednictvím sociálního odboru městské části, města a obecního úřadu v místě, kde bydlí. Obálka je ke stažení i na Bezpečnostním portálu Karlovar

0

Včera

Karlovy Vary: Francouzi objevují město

Spolupráce se zahraničním zastoupením CzechTourism ve Francii není ojedinělá. Tentokrát se město zapojilo do projektů, které jak věří ve Francii právě destinaci Karlovy Vary výrazně zviditelní. V Karlových Varech proběhlo natáčení populární francouzské seznamovací TV reality show Mariés au premier regard (Manželé na první pohled).

0

Včera

Bošov: Střet dvou vozidel

Na silnici 6 u Bošova, okres Karlovy Vary, došlo k dopravní nehodě - střet dvou vozidel. Na místě probíhají záchranné a vyprošťovací práce. Jeden jízdní pruh je uzavřen. Na místě PČR. Nehoda by se měla šetřit cca do 14:00 hodin.

0

Včera

Vlaková stanice Horní Slavkov - Kounice opět po roce v provozu

Od 27.04.2019 bude opět zprovozněna vlaková doprava ze stanice Horní Slavkov – Kounice.

0

Včera

Na začátku července se uskuteční Mezinárodní festival kresleného humoru

4. ročník Mezinárodního festivalu kresleného humoru 2019 se bude konat od 8. do 13. července 2019.

0

Včera

Karlovarský kraj: Víkendové Zprávy 16. týdne 2019 (TV Západ)

Vysílání 19.4. - 22.4. 2019 1. Cheb: Portál nemovitostí bude nabízet více položek (TV Západ) 2. Nové Sedlo: Jazzové jaro se blíží (TV Západ) 3. Sokolov: Na Vyšehradě se představí projekt Bohemia (TV Západ) 4. Karlovy Vary: Město řeší provoz Letního kina (TV Duha) 5. Chodov: Hoaxy v medicíně představila Ludmila Hamplová (TV Chodov) 6. Karlovarský kraj ocenil pedagogy (TV Kraj)

0

Před 2 dny

Velký Rybník: Byl odcizen policista Karel

Na žádost naší čtenářky zveřejňujeme - odcizení policisty Karla.

0

Před 2 dny

Při nálezu salmonely v drůbežím mase bude muset příslušný dovozce další zásilky laboratorně vyšetřit

Příjemci drůbežího masa, u kterého Státní veterinární správa zjistí přítomnost salmonel v mase, budou muset další zásilky ze stejné země nechat laboratorně vyšetřit před dalším uvedením masa na trh. Ministr zemědělství Miroslav Toman se na tom dnes dohodl se zástupci Státní veterinární správy.

0

Před 2 dny

Sokolov: Požár v ulici Heyrovského

Městská policie Sokolov zveřejnila na svých facebookobých stránkách krátké video - požár v ulici Heyrovského.

0

Před 3 dny

Karlovy Vary: Ve městě byly instalovány tři nové informativní radary

Rychlost vozidel v ulicích Karlových Varů měří tři nové informativní radary. Nainstalovány byly v Závodní a Jáchymovské ulici a na hlavní komunikaci ve čtvrti Počerny. Lokality byly vybrány po dohodě s Policií ČR.

0

Před 3 dny

Sokolov: V ulici Kraslická došlo ke střetu osobního vozidla s chodcem

V Sokolově, v ulici Kraslická došlo k dopravní nehodě se zraněním - střet osobního vozidla s chodcem. Na místě PČR a RZS.

0

Před 3 dny

Cheb: Pozor! Střet tří vozidel

V Chebu, v ulici Evropská, pod ul. Pivovarská, směrem ke kruhovému objezdu na křiž. ul. Ašská x Pražská došlo k dopravní nehodě bez zranění - střet tří vozidel. Buďte v tomto místě obezřetní, probíhá zde vyšetřování nehody.

0

Před 3 dny