ZPRÁVY AKTUALITY Karlovarský kraj

Upozornění pro chovatele v souvislosti s horkým počasím

V souvislosti s aktuálními vysokými teplotami vzduchu, které mohou negativně ovlivnit také pohodu a zdraví zvířat, Státní veterinární správa (SVS) připomíná důležité zásady, jež by měli chovatelé dodržovat.

0

Dnes

Sokolov: Žáci se loučili s Notesem strážníka Pavla

Přibližně tři stovky žáků ze základních škol v Sokolově, Lomnici, Březové a Svatavě zaplnily v pátek 14. června dopoledne Staré náměstí, kde pro ně připravila Městská policie Sokolov velké loučení s projektem Notes strážníka Pavla. Trval po dobu dvou let a pomáhal posilovat právní vědomí především u žáků prvního stupně základních škol.

0

Dnes

Chodov: Mateřídouška díky maxištafetě získá téměř 9 tisíc korun

Letošní ročník netradičního a ojedinělého závodu 24hodinové Maxištafety, kterou již po 19. pořádal Školní atletický klub v Chodově, je minulostí. V letošním roce se na stadionu sešlo celkem 112 běžců.

0

Dnes

Dolní Rychnov: Nehoda se zraněním a únikem provozních kapalin

V Dolních Rychnově, v ulici Stará Březovská, okres Sokolov, došlo k dopravní nehodě se zraněním a únikem provozních kapalin - střet dvou vozidel. Na místě ZZS, HZS a PČR.

0

Dnes

Kraj usiluje, aby další část šestky nebyla ve zúžené variantě

Karlovarský kraj nesouhlasí s tím, aby se připravovaná část dálnice D6 mezi Karlovými Vary a Bošovem plánovala ve zúžené variantě s šířkou 21,5 metru a maximální rychlostí 110 kilometrů za hodinu. Na této variantě se usnesla Centrální komise ministerstva dopravy už v roce 2015, ale bez toho, aby se návrh projednal s Karlovarským krajem.

0

Dnes

Stará Role: Nemohu do práce. Za dveřmi je agresivní pitbull

Omluvit pozdní příchod do zaměstnání tím, že u vchodu do domu stál agresivní pitbull a nechtěl mě pustit, může vyvolat nejeden úsměv na tváři. Zde se však nejedná o smyšlený případ, ale realitu.

0

Včera

Útvina: Střet dvou vozidel

Na silnici 20 u Útviny, okres Karlovy Vary, došlo k dopravní nehodě se zraněním - střet dvou vozidel. Na místě ZZS a PČR. Průjezd je možný se zvýšenou opatrností. Překážka na vozovce.

0

Před 2 dny

Karlovy Vary: Město chce být bez kouře (TV Západ)

Město Karlovy Vary se chce stát prvním městem bez kouře v České republice. Připojilo se proto ke třístrannému memorandu s Asociací hotelů a restaurací a společností Philip Moriss a chce přesvědčit obyvatele a návštěvníky města, aby omezili kouření. Ve městě si podle společnosti IPSOS Instant Research čtvrtina obyvatel zapálí cigaretu každý den.

1 0

Před 2 dny

Sokolov: Běžecké závody uzavřou komunikace

Od pátku 21. června do neděle 23. června 2019 proběhne hlavní program již tradiční akce Hurááá, prázdniny. Nedílnou součástí tohoto zábavně kulturního víkendu je také Sokolovský BMW Group 1/4 maraton a Barevný běh. Jako každý rok, i letos je nutno počítat s dopravním omezením. Uzavírky přinesou zejména běžecké závody, ovšem potrvají jen pár minut.

0

Před 2 dny

Chebsko: Řidiči, pozor! Od pondělí bude úplná uzavírka mezi Valy a Velkou Hleďsebí

Krajská správa a údržba silnic Karlovarského kraje nechává provést plánovanou modernizaci mostu ve Valech na Chebsku. Z toho důvodu je nutná úplná uzavírka silnice III/2114 mezi obcemi Valy a Velká Hleďsebe v termínu od 17. 6. 2019 do (cca) 17. 9. 2019.

0

Před 2 dny

Karlovarský kraj: Víkendové Zprávy 24. týdne 2019 (TV Západ)

Vysílání 14.6. - 17.6. 2019 1. Cheb: Na Dni s Policií ČR se ukázal i vrtulník (TV Západ) 2. Karlovy Vary: Město chce být bez kouře (TV Západ) 3. Cheb: Oprava části Valdštejnovy vyjde na 10 milionů (TV Západ) 4. Karlovy Vary: Proběhl II. Ročník Čankovské struny (TV Duha) 5. Cheb: Na Cetnov je opravená cesta, chystá se Hrozňatov (TV Západ) 6. Region: Soutěž Dobrota kraje se blíží (TV Kraj)

0

Před 3 dny

Stráž nad Ohří: U obce došlo k nehodě s únikem paliva

Na silnici 13 u Stráže nad Ohří, okres Karlovy Vary, došlo k dopravní nehodě nákladního vozidla s únikem provozních kapalin. Kyvadlový provoz jedním jízdním pruhem.

0

Před 3 dny

Karlovy Vary: Střet osobního vozidla s chodcem

V Karlových Varech, v ulici Vítězná u čp. 1305/18, došlo k dopravní nehodě - střet osobního vozidla s chodcem. Na místě PČR.

0

Před 3 dny

Karlovy Vary: V sobotu se koná 48. ročník turistického pochodu

Karlovarský letní slunovrat se uskuteční v sobotu 15. června 2019. Hlavní trasy jsou letos směřovány do prostoru Slavkovského lesa.

0

Před 3 dny
Zlatá stezka