ZPRÁVY AKTUALITY Karlovarský kraj

Karlovarský kraj: Mimořádné zprávy 46. týdne 2019 (TV Západ)

Vysílání 13.11. - 14.11.2019, 1. Březová: Devatenáctý Krimifest nabídl poučení i napětí (TV Západ), 2. Karlovy Vary: Logické olympiády se zúčastnilo 71 tisíc dětí (TV Duha), 3. Region: Nemocnému chlapci může pomoci sbírka (TV Kraj)

0

Včera

Karlovarské muzeum se zahalí do purpuru

?Stejně jako vloni se i letos vybrané budovy po celé zemi zahalí do purpurové barvy, jež symbolizuje sílu předčasně narozených dětí, jejich odvahu a vytrvalost v boji za život a vyjadřuje poctu rodinám i všem, kteří o nedonošená miminka pečují. Karlovarský kraj ve spolupráci s Muzeem Karlovy Vary a spolkem Nedoklubko zajistí nasvícení budovy muzea na Nové Louce ze soboty 16. listopadu na neděli 17. listopadu.

0

Včera

Meteorologové varují před náledím

Výstraha platí od 13.11.2019 23:00 do 14.11.2019 09:00 hodin, a to pro kraje: Hlavní město Praha, Středočeský kraj, Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Královéhradecký kraj, Pardubický kraj, Kraj Vysočina, Jihomoravský kraj.

0

Včera

Velká Hleďsebe: Střet dvou vozidel

V ulici Plzeňská ve Velké Hleďsebi, okres Cheb, došlo k dopravní nehodě bez zranění - střet dvou vozidel. Na místě PČR.

0

Včera

Karlovy Vary: Dvě aktuální nehody

V Karlových Varech, v ulici Závodu míru došlo k dopravní nehodě bez zranění - střet dvou vozidel. Nehoda by se měla šetřit ještě cca hodinu. K další nehodě došlo na sinici 6, ul. Starorolská, kdy zde osobní vozidlo narazilo do svodidel. Nehoda je též bez zranění a šetřit by se měla cca ještě 50 minut.

0

Včera

2009 – Cheb: Jak postavit pěší zónu za 2 minuty (3891) (TV Západ)

Zajímavou možnost, jak vidět výstavbu chebské pěší zóny za dvě minuty nabízí použití záběrů z webové kamery. Zařízení umístěné na domě, který stojí na křižovatce Svobody a Májové, snímalo výstavbu první etapy od počátku. Od konce března, kdy byla stavba slavnostně zahájena až do začátku září, tehdy proběhla kolaudace a práce se přesunuly na druhou etapu. S nimi se změnil pohled kamery a současný stav můžete vidět na stránkách projektu na adrese www.pesizona.eu.

0

Včera

Dopravní podnik Karlovy Vary se připojil k podpoře Největší sbírky

Právě před 50 lety vznikly SOS dětské vesničky. Na začátku stála spontánní celonárodní sbírka, ve které obyčejní lidé vybrali na dnešní přepočet neuvěřitelných 450 000 000 Kč. A právě dnes startuje Největší sbírka. Dopravní podniky napříč republikou vyzývají veřejnost, aby navázala na předchozí generace a zapojila se do sbírky, jejímž cílem je, aby u nás už žádné dítě nemuselo vyrůstat bez rodiny.

0

Před 2 dny

Od ledna bude hejtmanem Karlovarského kraje Petr Kubis

Od 1. ledna 2020 bude hejtmanem Karlovarského kraje dosavadní náměstek hejtmanky Petr Kubis. V čele kraje vystřídá hejtmanku Karlovarského kraje Janu Mračkovou Vildumetzovou. Svým hlasováním to včera potvrdilo Zastupitelstvo Karlovarského kraje. Důvodem, pro který hejtmanka končí ve své funkci, je to, že čeká miminko.

0

Před 2 dny

Ostrov: Nemocnici byl opět udělen certifikát kvality a bezpečí

Pacienti Nemocnice Ostrov, která patří skupině Penta Hospitals CZ, se mohou dlouhodobě spolehnout na vysokou kvalitu ošetřovatelské i léčebné péče. Důkazem je již opakované udělení certifikátu kvality a bezpečí od České společnosti pro akreditaci ve zdravotnictví.

0

Před 2 dny

Cheb: Strážníci zachraňovali hada ze studny

Zpráva o činnosti chebské městské policie.

0

Před 2 dny

Karlovy Vary: Nákladní vozidlo narazilo do viaduktu

K nehodě nákladního vozidlo došlo v dopoledních hodinách na silnici u Karlových Varů. Pozor! Nehoda se stále šetří. Nákladní vozidlo zde narazilo do viaduktu. Buďte v tomto místě obezřetní, je zde překážka, která může bránit provozu v celé šířce vozovky nebo její části. Na místě PČR.

0

Před 2 dny

Cheb: Mega nápady. Zítra se koná druhé setkání

Další veřejné setkání s občany se uskuteční 13. listopadu v Podhradu (restaurace Sabadin), začátek 18 hodin.

0

Před 2 dny

Karlovarský kraj: Zprávy 46. týdne 2019 (TV Západ)

Vysílání 11.11.-15.11.2019, 1. Cheb: Lidé si mohou objednat nádoby na tříděný odpad (TV Západ), 2. Cheb: Rekonstrukce ulic V Zahradách a Kosmonautů finišuje (TV Západ), 3. Nová Role, Mezirolí: Křest nového hasičského vozu (TV Duha), 4. Sokolov: Opravy střechy na zimním stadionu pokračují (TV Západ), 5. Sokolov: Školáci poznávají fungování radnice u úřadu (TV Západ)

0

Před 3 dny

Sokolov: Město si připomene 17. listopad studentským pochodem a filmy

Mezi nejvýznamnější dny v historii naší republiky patří 17. listopad – den boje za svobodu a demokracii. V tento den vzpomeneme na 80. výročí brutálního zákroku nacistů proti vysokoškolským studentům v roce 1939 a 30 let, které uplynuly od zahájení sametové revoluce v roce 1989.

0

Před 3 dny