ZPRÁVY AKTUALITY Karlovarský kraj

Mnichov: Nehoda osobního vozidla. Na místě jsou složky IZS

Na silnici 230 u Mnichova, okres Sokolov, došlo k dopravní nehodě - havarovalo zde osobní vozidlo, a to přes střechu, vozidlo je převrácené. Na místě IZS.

0

Včera

1999 – Cheb: Vandalové ničí dopravní značení (TV Západ)

Postrachem silničářů a hrozbou pro motoristy se na Chebsku stali vandalové, kteří ničí dopravní značení podél silnic. Pracovníci Správy a údržby silnic právě v těchto dnech doplňují značení na silnici z města na Pomezí. Právě tato komunikace se stala terčem posledního řádění vandalů.

0

Včera

S nominacemi na Zdravotníka Karlovarského kraje 2019 neotálejte

Máte ve svém okolí lékaře, sestřičku či jiného zdravotnického pracovníka, kterému byste chtěli poděkovat za jeho záslužnou a namáhavou práci? Pak není jednodušší způsob, než jej nominovat do ankety „Zdravotník Karlovarského kraje 2019.“

0

Včera

Stále častěji využívá záchranná služba pro transport osob leteckou cestu

V kraji je několik oficiálních heliportů sloužících pro bezpečné přistání záchranářského vrtulníku, v případě potřeby může požádat záchranka o zajištění místa přistání prakticky kdekoliv.

0

Včera

Karlovarský kraj: Archivní zprávy 42. týdne 2019 (TV Západ)

Vysílání 18.10.-21.10.2019, 1. 1999 – Luby: Za obří požár stíhá policie dva dělníky (TV Západ), 2. 1999 – Cheb: Město chce obnovit provoz kina Svět (TV Západ), 3. 1999 – Cheb: Vandalové ničí dopravní značení (TV Západ), 4. 1999 – Cheb: Projekt školní mléko startuje (TV Západ), 5. 1999 – Cheb: Vznikla cestovní komise města (TV Západ), 6. 1999 – Cheb: V GVU vystavuje Anselmo Legnani (TV Západ), 7. 2009 – Cheb: Zájemci o pozemky v průmyslovém parku (3862) (TV Západ), 8. 2009 – Sokolov: Protipovodňo

0

Před 2 dny

Kuřáci ze základních škol. Alarmující je věk uživatelů návykových látek

V průběhu měsíce září a října prováděli preventisté městské policie kontroly zaměřené na kouření dětí u základních škol v Karlových Varech. Ačkoli tyto kontroly nejsou žádnou novinkou a řada žáků o nich ví, přesto se najdou jedinci, kteří pokušení zapálit si cigaretu v blízkosti školy neodolají.

0

Před 2 dny

Projekt Můj nápad pro Sokolov byl poprvé prezentován před veřejností

Veřejné představení projektu Můj nápad pro Sokolov spojené s debatou se poprvé uskutečnilo ve středu 16. října v Městské knihovně v Sokolově. Ještě předtím se o prvním ročníku této akce dozvědělo na svém prvním letošním zasedání Studentské zastupitelstvo.

0

Před 2 dny

Krajské střední školy se chystají otevřít některé nové obory

Díky zájmu uchazečů o obory s výučním listem, ale i poptávce regionálních pivovarů například Střední škola živnostenská Sokolov, příspěvková organizace zřídí obor se zaměřením sladovník – pivovarník.

0

Před 2 dny

Záchranáři přijali na tísňovou linku oznámení o kolapsu mladé paní

Včera kolem půl 8 přijalo ZOS tísňovou výzvu s obsahem mladá paní po kolapsu. Dle standardu vysílá na místo výjezdovou skupinu RZP (řidič ZZS a záchranář). Po příjezdu na místo záchranáři zjišťují závazné anamnestické údaje. Pacientka má horečku 40.2°C, zvracela s příměsí krve, měla průjem a dělají se jí modřiny.

0

Před 2 dny

Kraslice: Veteránská auta a motocykly zakončily sezónu (TV Západ)

Již třetí ročník zakončení veteránské sezóny proběhl v sobotu 28. září v Kraslicích. Letos se kromě soutěže a spanilé jízdy vydaly posádky i do nejchladnějšího místa regionu, kde se uskutečnilo další setkání u Vysoké Pece v Šindelové.

0

Před 3 dny

Přístroje z nemocnice pomohou při výuce budoucích sestřiček

Již ve školních lavicích se mohou studentky Střední zdravotnické školy a vyšší odborné zdravotnické školy Karlovy Vary seznámit s plně funkční medicínskou technikou. Karlovarská nemocnice darovala škole moderní inkubátor z novorozenecké jednotky intenzivní péče, monitor životních funkcí a pumpu na dávkování léků.

0

Před 3 dny

Karlovy Vary: V pátek se opět konají farmářské trhy

Městská společnost KV City Centrum pořádá v pátek 18. října další farmářské trhy. Od devíti hodin do vyprodání zásob najdou návštěvníci u stánků před Tržnicí ve Varšavské ulici známé farmáře a producenty potravin z našeho i sousedního regionu.

0

Před 3 dny

Františkovy Lázně: Hledá se majitel ztraceného psa

Dne 12. 10. 2019 se v 16:30 hodin u nádraží ve Františkových Lázních našel pes bez identifikační známky (viz foto). MP Františkovy Lázně děkuje za informace vedoucí ke ztotožnění majitele (tel. 602136315).

0

Před 3 dny

Region: Testování na HIV zdarma

Letos i lidé v Chebu mohou využít možnosti zajít na HIV rychlotest do sanitky České společnosti AIDS pomoc, dne 31. 10. 2019 před OD PRIOR. Posádku sanitek tvoří zkušeností pracovníci.

0

Před 4 dny