ZPRÁVY AKTUALITY Karlovarský kraj

Sokolov: Noví žáci Policejní školy složili slib (TV Západ)

Slavnostní zahájení školního roku dalšího ročníku Vyšší policejní školy a Střední policejní školy Ministerstva vnitra v Praze, pobočky Sokolov proběhlo v úterý 3. září v prostorách Městského domu kultury. Ve foyer byla nejprve zahájena dvojice armádních výstav.

1 0

Včera

Sokolov: Opuštěná vozidla ohrožující životní prostředí budou z města odvezena

Vzhledem k tomu, že v ulicích Sokolova přibývá opuštěných vozidel odstavených v zeleni, přikročilo město v souladu se zákonem č. 185/2001 Sb. o odpadech, k jejich odtahům. Vlastník vozidla je totiž kromě jiného povinen umístit vozidlo na místo, kde nepoškodí nebo neohrozí životní prostředí ani nenaruší estetický vzhled obce či přírody nebo krajiny.

0

Včera

Karlovarský kraj pořídil 11 nových defibrilátorů

V krizových situacích mohou před příjezdem záchranky často pomoci policisté či hasiči, kteří jsou na místě zásahu první. Situaci jim usnadní automatické externí defibrilátory, které umožňují zachránit život lidem s náhlou zástavou oběhu. Pořízení nových 11 defibrilátorů zafinancoval Karlovarský kraj.

0

Včera

Karlovy Vary: U města došlo k dopravní nehodě

U Karlových Varů, Mattoniho nábřeží 1193/142, došlo k dopravní nehodě bez zranění - střet autobusu s osobním vozidlem. Na místě PČR.

0

Včera

Karlovy Vary: Letiště zve na Den otevřených dveří

Nenechte si ujít ojedinělou akci na Karlovarském letišti! V sobotu 21. září se na připomínku významného výročí 90. let od prvního přistání letadla na letišti v Olšových Vratech uskuteční Den otevřených dveří.

0

Včera

Kraj vyhlašuje již třetí ročník ankety Zdravotník roku

Každý z nás někdy jejich pomoc potřeboval. Sestřičky, lékaři a další zdravotníci dnes a denně pečují o naše zdraví, a to často i na úkor svého volného času.

0

Před 2 dny

Přichází topná sezóna a s ní i zvýšený počet požárů komínů

Pokud dojde k požáru komínového tělesa - odstraňte z dosahu sálavého tepla všechny hořlavé předměty. Zavolejte linku 150 nebo 112.

0

Před 2 dny

2009 – Sokolov: Trojčata šla poprvé do školy (3831) (TV Západ)

V úterý 1. září bylo pro mnohé děti prvním školním dnem. Mezi tisíci z nich se na svůj velký den vydala i trojčata ze Sokolova, Klárka, Filip a Robert Doubkovi, nastoupila na 1. ZŠ v ulici Pionýrů. Oba rodiče doprovodili děti do stejné třídy, je to 1. A s učitelkou Michaelou Čermákovou. Zajímalo nás na co se děti těší nejvíce.

0

Před 2 dny

Aš: Ve městě se uskuteční tradiční akce Den prevence

Tradiční akce hlavně pro mládež se bude konat 20.9.2019 od 13:00 hodin, a to v Aši, v Sadech Míru.

0

Před 2 dny

Nová Role: Střet dvou vozidel

V Nové Roli, okres Karlovy Vary, v ulici Chodovská, došlo k dopravní nehodě - střet dvou vozidel. Pozor! Překážka na vozovce. Průjezd je možný se zvýšenou opatrností. Na místě PČR.

0

Před 3 dny

Karlovarský kraj: Zprávy 37. týdne 2019 (TV Západ)

Vysílání 16.9.-20.9.2019, 1. Sokolov: Noví žáci Policejní školy složili slib (TV Západ), 2. Region: Domovy pro seniory dostaly dodávky a auta (TV Západ), 3. Cheb: Extraligový stolní tenis se vrací (TV Západ), 4. Region: Mapa hluku ukázala několik problematických míst (TV Západ), 5. Poustka: Na Seebergu bude Wine&Food festival (TV Západ), 6. Karlovy Vary: Letiště zve na Den otevřených dveří (TV Západ), 7. Mariánské Lázně: Babičkou roku je Marie Kozlová (TV Kraj)

0

Před 3 dny

Cheb: Křižovatka ulic Pivovarská - Wolkerova je otevřena

Na základě podnětů mnoha občanů i firem, kterým uzavření celé ulice Pivovarská značně komplikovalo život, bylo před několika dny vedením města vyvoláno jednání na Karlovarském kraji.

0

Před 3 dny

Střední lesnická škola Žlutice slaví další úspěch

Střední lesnická škola Žlutice se na Mysliveckých slavnostech svatého Eustacha, které se konaly 14. září v krásném prostředí hradu Křivoklát, umístila na krásném 7. místě.

0

Před 3 dny

1999 – Cheb: Ředitelem divadla se stal Miloš Růžička (TV Západ)

Novým ředitelem Západočeského divadla v Chebu se stal Miloš Růžička. Od loňského léta byl v čele městského kulturního střediska. Nastupující šéf stálé scény by rád provedl některé změny v zaměření divadla.

0

Před 3 dny
Renault Megane