ZPRÁVY AKTUALITY Karlovarský kraj

Karlovarský kraj: Zprávy 42. týdne 2019 (TV Západ)

Vysílání 14.10.-18.10.2019, 1. Region: Nový hejtmanský řetěz tvoří specifické materiály (TV Západ), 2. Žlutice: Protiveckou pouť doprovodilo požehnání vozu a knih (TV Západ), 3. Karlovy Vary: Úpravy okolí nádraží jsou hotové (TV Duha), 4. Kraslice: Veteránská auta a motocykly zakončily sezónu (TV Západ), 5. Karlovy Vary: Ve městě jezdí nový rekreační vláček (TV Duha), 6. Ženou regionu 2019 se stala Jana Třísková (TV Kraj)

0

Dnes

Cheb: Mega nápady. Startuje 1. ročník

Veřejné projednání s občany, středa 16. října od 18:15 hodin v Městské knihovně v Chebu.

0

Dnes

Cheb: Uzavírka křižovatky ulic Pivovarská, Wolkerova a Vrázova

Z důvodu úplné uzavírky křižovatky ul. Pivovarská x Wolkerova x Vrázova dne 15. 10. 2019 od 12hod do večerních hodin nebude umožněný průjezd linkových autobusů včetně MHD pod viaduktem.

0

Dnes

Toužim: Nehoda se zraněním

Na silnici 20 u Toužimi, okres Karlovy Vary, došlo k dopravní nehodě se zraněním - havarovalo zde osobní vozidlo. Na místě ZZS, HZS a PČR.

0

Dnes

Cheb: Letošní turistická sezona se vydařila

Hlavní turistická sezona, zahrnující měsíce červen až září pomalu končí a v chebském infocentru sčítají a porovnávají počty návštěvníků. Zatímco na jihu Čech v Jindřichově Hradci zaznamenali v infocentru úbytek turistů, v Chebu je situace opačná. Oproti minulému roku, kdy v sezoně navštívilo infocentrum s dotazem 40.038 turistů, v letošní sezoně se jejich počet zvýšil na 44.803 osob.

0

Dnes

1999 – Cheb: Problémy s plastovými láhvemi (TV Západ)

V posledních měsících nastaly v Chebu vážné problémy s odvozem a zpracováním separovaných odpadů. Došlo totiž k enormnímu zvýšení podílů plastových obalů. Příčinou je to, že již i většina tradičních výrobců minerálních vod přešla na stáčení svých produktů do plastových lahví. Město proto rozhodlo o častějším vyprazdňování kontejnerů a zároveň prosí občany o spolupráci.

0

Včera

SZPI zjistila na trhu energetický nápoj téměř bez deklarovaných vitamínů

Státní zemědělská a potravinářská inspekce (SZPI) zjistila v tržní síti dvě nevyhovující šarže jednoho výrobku - energetického nápoje BLACK HORSE energy drink, blue ENERGY, balení 1 l, výrobce: NEALKO ORAVAN, spol. s r.o., Priemyselná 392, 027 42 Podbiel, Slovensko, vyrobeno na Slovensku.

0

Včera

Trstěnice, Drmoul: Z důvodu výstavby přeložky silnice očekávejte uzavírky

Na silnici I/21 v rámci výstavby přeložky silnice I/21 (Trstěnice – Drmoul) - I. Etapa: částečná uzavírka silnice I/21 v termínu od 14. 10. 2019 do 08. 11. 2019 a II. Etapa: úplná uzavírka silnice I/21 v termínu od 09. 11. 2019 do 30. 06. 2020. Objížďka se nařizuje po souběžné provizorní komunikaci.

0

Včera

1999 – Cheb: Energy Centrum pořádalo Den zdraví (TV Západ)

Chebský klub zdraví Energy uspořádal v prostorách centra sociální pomoci v Kamenné ulici akci nazvanou Den zdraví. Celodenní program se těšil velkému zájmu návštěvníků, kteří navíc zakoupením vstupenky přispěli na humanitární účely. Finanční výtěžek je totiž určen pro sdružení chebských vozíčkářů.

0

Před 2 dny

Sokolov: Víte, jak se správně používá parkoviště K + R?

V Sokolově jsou k dispozici čtyři parkoviště K + R, a to u Základních škol Rokycanova, Křižíkova, Pionýrů a B. Němcové. Poslední dvě vznikla letos, ostatní už nějakou dobu u škol fungují. Pro řadu lidí je ale stále tajemstvím, k čemu vlastně plocha s označením K + R slouží a jak se tato parkoviště užívají.

0

Před 2 dny

Karlovy Vary: V Alžbětiných lázních se uskuteční výstava Tajemství včel

V pondělí 14. října 2019 od 08:30 do 17:00 hodin se v Alžbětiných lázních v Karlových Varech uskuteční interaktivní putovní výstava s názvem Tajemství včel.

0

Před 2 dny

Svatava: Střet tří vozidel

Na silnici 21030 u Svatavy, okres Sokolov, došlo k dopravní nehodě bez zranění - střet tří vozidel. Na místě PČR. Silnice průjezdná jedním jízdním pruhem.

0

Před 2 dny

Březová: Na šestce havaroval motorkář

Na D6 - 146 km na trase Dvory - Cheb, u Březové došlo k dopravní nehodě se zraněním - havaroval zde motorkář. Na místo jede PČR, ZZS a HZS.

0

Před 2 dny

Hazlov: Střet kamionu a dvou osobních vozidel

K dopravní nehodě bez zranění - střet kamionu a dvou osobních vozidel, došlo v dopoledních hodinách u Hazlova, okres Cheb. Pozor! Nehoda se stále šetří. Na místě PČR.

0

Před 2 dny