ZPRÁVY AKTUALITY Karlovarský kraj

Sokolov: Spolek Láskou ke kočkám zve na vánoční setkání

Prožít část soboty 7. prosince s kočkami, kocoury a koťaty můžete v útulku pro opuštěné kočky v areálu sokolovského kláštera. Tamní kočičí azyl, respektive jeho provozovatelé, spolek Láskou ke kočkám, zve veřejnost na předvánoční setkání spojené s prohlídkou tohoto zařízení. Začíná se ve 13 hodin a akce trvá do 16 hodin. A pokud nepřijdete s prázdnou, provozovatelé útulku i jejich svěřenci to jistě ocení.

0

Dnes

Nové Sedlo, Loučky: Pozor! Silnice je uzavřena

Na silnici 2097, Nové Sedlo - Loučky, délka 444 km, došlo k úniku nafty na přejezdu. Silnice je uzavřená. Na místě PČR a HZS.

0

Dnes

Krušnohorskou magistrálu snímají nově 3 webkamery

V nadcházející zimní sezóně budou mít běžkaři opět o něco lepší přehled o tom, jak to v Krušných horách se sněhem a stavem stop vypadá.

0

Dnes

Karlovarský kraj: Novinky v jízdním řádu 2020

V neděli 15. prosince 2019 začne platit nový jízdní řád pro rok 2020. Regionální doprava je v Karlovarském kraji realizována na základě objednávky krajského úřadu, dálkové vlaky objednává v celé České republice ministerstvo dopravy.

0

Včera

Cheb: Ve sbírce pro Jindříška Radu je přes 9 tisíc korun

Díky sobotní premiérové Chebské vánočce a nedělnímu charitativnímu stánku Farní charity Cheb na vánočních trzích přibylo do veřejné sbírky na léčení a rehabilitaci postiženého Jindříška Rady 9152 korun.

0

Včera

Karlovy Vary: Dnes bude otevřen nový Doubský most

Nový Doubský most je 90 metrů dlouhý a spojuje nejen Tašovice s Doubím, ale také dva hlavní tahy D6 Cheb - Karlovy Vary - Praha a silnici I/20 Karlovy Vary - Plzeň - České Budějovice.

1 0

Včera

Karlovy Vary: Na pátečních farmářských trzích nakoupíte ořechy i cukroví

V pátek 6. prosince proběhnou v Karlových Varech předposlední letošní farmářské trhy.

0

Včera

Karlovarský kraj: Mimořádné zprávy 49. týdne 2019 (TV Západ)

Vysílání 04.12.-06.12.2019 1. Sokolov: Na zahájení vánočních trhů přilétli andělé (TV Západ) 2. Region: Dětské olympiády se zúčastní 1980 sportovců (TV Západ)

0

Před 2 dny

Prodejci vánočních kaprů mají nejvyšší čas nahlásit své stánky SVS

Jelikož se nezadržitelně blíží vánoční svátky, upozorňuje Státní veterinární správa (SVS) pouliční prodejce kaprů tak, jako každý rok, na povinnost nahlásit minimálně sedm dní před zahájením prodeje, kdy a kde budou ryby prodávat.

0

Před 2 dny

Nejdek: Osobní vozidlo skončilo na střeše

U Nejdku, okres Karlovy Vary, došlo k dopravní nehodě - havarovalo zde osobní vozidlo, kdy skončilo na střeše. Na místě PČR a HZS.

0

Před 2 dny

Cheb: Po přáních se jen zaprášilo

Strom splněných přání má za cíl udělat radost osaměle žijícím seniorům, lidem se zdravotním postižením nebo dětem z rodin samoživitelů.

0

Před 2 dny

Radvanovské lípě se dostalo odborné péče díky dotacím

Odbor životního prostředí Městského úřadu Sokolov každoročně žádá o poskytnutí finančních prostředků na ošetření vytipovaných památných stromů z dotačního programu ministerstva životního prostředí Program péče o krajinu. Letos byl z těchto prostředků odbornou arboristickou firmou ošetřen památný strom Radvanovská lípa.

0

Před 2 dny

Mariánské Lázně: Střet osobního vozidla s cyklistou

V Mariánských Lázních, ul. Hlavní třída, okres Cheb, došlo k dopravní nehodě se zraněním - střet osobního vozidla s cyklistou. Na místo jede PČR a ZZS.

0

Před 3 dny

Cheb: Stavba přístřešku s pecí je téměř dokončena

Stavba přístřešku s obecní pecí v komunitní zahradě na Májové ulici, kterou Nadační fond Historický Cheb zahájil v říjnu, je téměř dokončená.

0

Před 3 dny