ZPRÁVY AKTUALITY Karlovarský kraj

Sokolov: Nenechavci nenechají na pokoji ani kruhové objezdy

Zlomyslní nenechavci a vandalové jsou schopni zničit a poškodit ve městě v podstatě vše, co by mělo sloužit ostatním občanům a přispět k tomu, aby měli kolem sebe příjemnější prostředí. Teď se tito podivní lidé zaměřili dokonce na kruhové objezdy. Respektive na jejich upravenou středovou plochu.

0

Dnes

Sokolov: Strážníci chytali hada

Ve středu 19. června oznámil občan na tísňovou linku městské policie, že v ulici Nádražní naproti vlakovému nádraží je na parkovišti had. Hlídka strážníků na místě odchytila užovku obojkovou a vypustila ji do přírody.

0

Dnes

Karlovy Vary: Den cyklostezky se konal v Meandru Ohře (TV Západ)

Letošní Den cyklostezky Ohře, pořádaný Karlovarským krajem, připadl na neděli 16. června. Noční a ranní deště a nejisté vyhlídky počasí leckteré zájemce odradily, ale přesto se nakonec do karlovarského Meandru Ohře dostavila slušná řádka cyklistů.

0

Včera

Karlovy Vary: Páteční farmářské trhy přinesou sezonní ovoce

Další farmářské trhy se blíží. U stánků před Tržnicí ve Varšavské ulici proběhnou opět v pátek 21. června od 9 hodin do vyprodání zásob.

0

Včera

Mariánské Lázně: Střet dvou vozidel

V Mariánských Lázních, v ulici Libušina, okres Cheb, došlo k dopravní nehodě bez zranění - střet dvou vozidel. Místo je s opatrností průjezdné.

0

Včera

Titulem Ekoškola se pyšní chebská 6. ZŠ

Včera proběhlo v prostorách Valdštejnského sálu Senátu ČR slavnostní předávání mezinárodního certifikátu Ekoškola.

0

Včera

Cheb: Pozor! Práce na silnici v průmyslovém parku

V průmyslovém parku dnes začala obnova a doplnění vodorovného dopravního značení, realizace skončí nejpozději do 31. 7. 2019.

0

Včera

Milíkov: Střet motorkáře s osobním vozidlem

Na silnici I/21 u odbočky na Milíkov, okres Cheb, došlo k dopravní nehodě - střet motorkáře s osobním vozidlem. Pozor! Nehoda je se zraněním. Na místě složky IZS.

0

Včera

Cheb: Domov pro seniory Spáleniště získal značku kvality

K Domovům pro seniory v Pochlovicích, Lázních Kynžvart a v Perninku přibyl další krajský domov, který nese prestižní značku kvality udělenou Asociací poskytovatelů sociálních služeb ČR. Na základě hodnocení ubytovacích služeb, stravování, kulturní a volnočasové nabídky, partnerských aktivit i úrovně péče získal Domov pro seniory Spáleniště v Chebu 4 hvězdičky z pěti.

0

Před 2 dny

Nové vysokoškolské obory by se měly v Chebu otevřít už napřesrok

Fakulta zdravotnických studií Západočeské univerzity v Plzni (ZČU) je připravena otevřít v akademickém roce 2020/2021 v Chebu bakalářské studium oborů Fyzioterapie a Všeobecná sestra v prezenční formě.

0

Před 2 dny

Horní Blatná: Střet tří vozidel

V Horní Blatné, v ulici náměstí Sv. Vavřince, okres Karlovy Vary, došlo k dopravní nehodě bez zranění - střet tří vozidel. Průjezd je možný se zvýšenou opatrností - překážka na vozovce.

0

Před 2 dny

Ostrov: Péče o trávníky ve městě

V souvislosti s nedostatkem vláhy v krajině i ve městě je stále častěji diskutováno sekání trávy ve městě. Zda a jak často sekat, kde nesekat a když sekat, tak na jakou výšku.

0

Před 2 dny

Chodov: Ve městě se představí sociální služby

Odbor sociálních věcí ve spolupráci s pracovními skupinami Komunitního plánování sociálních služeb v Chodově pořádá 15. ročník Dne pro sociální služby. Akce se bude konat 21. června 2019 od 10 do 15 hodin v prostorách Staroměstské ulice v Chodově.

0

Před 2 dny

Karlovarský kraj: Zprávy 25. týdne 2019 (TV Západ)

Vysílání 17.6. - 21.6. 2019 1. Sokolov: První Sportovní hry seniorů přilákaly 128 účastníků (TV Západ) 2. Cheb: Město zve na seminář o participativním rozpočtu (TV Západ) 3. Karlovy Vary: Den cyklostezky se konal v Meandru Ohře (TV Západ) 4. Kynšperk: Občané oslavili výhru ve třídění (TV Západ) 5. Rudolec: Přehlídka Kotlík měla svůj devátý ročník (TV Západ)

0

Před 3 dny
Zlatá stezka