ZPRÁVY AKTUALITY Karlovarský kraj

Region: Vznikne nový Plán rozvoje Karlovarského kraje (TV Západ)

Nový plán rozvoje Karlovarského kraje na roky 2021 až 2027 chce nechat zpracovat vedení kraje. Má zohlednit nejen současný stav regionu, ale i možné varianty jeho dalšího vývoje.

0

Dnes

Cheb: Radost už dělá i druhá knihobudka

K první knihobudce, kterou město nechalo nainstalovat zkraje prázdnin v parku v Kubelíkově ulici (u Volksbank Raiffeisenbank), přibyla další. Nachází se v areálu pod hradem, nedaleko Krajinka Café Baru.

0

Dnes

Cheb: Město opět řeší vandalismus

Další projev vandalismu nyní řeší město prostřednictvím své společnosti Chetes. Sprejerské výtvory v ul. Tylova směrem k lávce nad Ašskou silnicí dnes začali pracovních Chetesu odstraňovat pomocí vysokotlakého čištění. Práce vyjdou město na 6 tisíc korun.

0

Dnes

Bochov: Střet dvou vozidel

Na silnici 208 u Bochova, okres Karlovy Vary, v ulici Karlovarská 312, došlo k dopravní nehodě bez zranění - střet dvou vozidel. Na místě PČR.

0

Dnes

2009 – Region: Voda v přírodních koupalištích je dobrá (3801) (TV Západ)

Pokud se rozhodujete, zda využít ke koupání přírodní koupaliště, můžete být bez obav. Většina hygieniky sledovaných přírodních koupališť v Karlovarském kraji je vhodná ke koupání. Tradičně se nedoporučuje přehrada Skalka, kde jsou rozmnoženy škodlivé sinice. Jesenice má naopak nejlepší výsledky. Také koupaliště Michal je na tom velmi dobře, i když zde došlo ke zvýšení hodnoty PH na 9,16.

0

Dnes

Nový Žďár: Osobní vozidlo narazilo do svodidel

Na silnici 64 na 12,5 km - obchvat Aše u Nového Žďáru, došlo k dopravní nehodě s lehkým zraněním jedné osoby - osobní vozidlo zde narazilo do svodidel. Na místě PČR.

0

Dnes

Plesná: Osobní vozidlo narazilo do stromu

Na silnici 21240 u Plesné, okres Cheb, došlo k dopravní nehodě bez zranění - osobní vozidlo zde narazilo do stromu. Vozidlo je mimo vozovku, provoz neomezuje.

0

Včera

Karlovarský kraj: Zprávy 34. týdne 2019 (TV Západ)

Vysílání 19.8.2019 - 23.8.2019, 1. Region: Vznikne nový Plán rozvoje Karlovarského kraje (TV Západ), 2. Region: Dvě výstavy s vojenskou tematikou poputují krajem (TV Západ), 3. Sokolov: Projekt Čtyřka pro seniory zahájen (TV Západ), 4. Cheb: Cyklostezka do Waldsassenu bude bezpečnější (TV Západ), 5. Region: Soutěž elegance historických vozidel (TV Duha), 6. Region: Krajskou nemocnici čekají změny (TV Kraj)

0

Včera

Cheb: Archeologové se vrací ke knihovně. Čeká je průzkum parkánové hradby

K hlavní budově knihovny se v souvislosti s chystanou přístavbou znovu vracejí archeologové. Na práce v bývalém hradebním příkopu před třemi lety, kdy slavili úspěch nálezem Kummererovy dílny, nyní naváže další výzkum.

0

Včera

Loket: Autobus narazil do svodidel

Na silnici 2099 v Lokti došlo k dopravní nehodě bez zranění - autobus narazil do svodidel. Na místo jede PČR. Průjezd možný se zvýšenou opatrností.

0

Včera

Karlovy Vary: Střet dvou vozidel

V Karlových Varech, v ulici Sokolovská, došlo k dopravní nehodě bez zranění - střet dvou vozidel. Na místě PČR.

0

Včera

Potřebujete nový firemní web? Pomůže vám UNIWEB!

Potřebuje vaše firma, město, úřad či instituce nové firemní www stránky, které odpovídají moderním standardům? Specialisté ze společnosti UNIWEB s.r.o. vám rádi pomohou vytvořit nové, rychlé, zabezpečené, mobilní www stránky na klíč!

3

Včera

Hranice: Zastávky dostaly nový kabát

Zděné autobusové zastávky byly nově natřeny.

0

Včera

Karlovy Vary: Minulý týden začala stavba nosníků nového Doubského mostu

Velký jeřáb dorazil minulé úterý do Doubí v Karlových Varech. Pomáhal tam se stavbou nového mostu, konkrétně s instalací mostních nosníků.

0

Včera