ZPRÁVY AKTUALITY Karlovarský kraj

Sokolov: V pondělí si můžete v nemocnici nechat bezplatně vyšetřit mateřská znaménka

V sokolovské nemocnici se 23. dubna koná Evropský den melanomu. Podle primářky zdejšího kožního oddělení Heleny Němcové se lékaři během celého dne primárně zaměří na kontrolu pigmentových skrvn a mateřských znamének. Ordinační hodiny jsou v tento den od 7.30 do 12.00 a od 13:00 do 17.00 hodin.

0

Dnes

Chebsko: Muzeum zve na přírodovědnou exkurzi

Na neděli 22. dubna připravilo Muzeum Cheb ve spolupráci s Českým svazem ochránců přírody přírodovědnou exkurzi.

0

Včera

Karlovy Vary: Střet nákladního vozidla s osobním

Na silnici 6 v Karlových Varech, na průtahu nad Kauflandem (směr od Sokolova na Prahu) došlo k dopravní nehodě - střet nákladního vozidla s osobním. Buďte v tomto místě obezřetní.

0

Včera

Cheb: V sobotu proběhne v Hradební ulici frézování vozovky

V sobotu 21. dubna od ranních hodin (07.00 hodin po celý den) bude v ulici Hradební probíhat v úseku Obrněné Brigády a Brandlova frézování vozovky. Město žádá řidiče o respektování dopravního značení – Zákaz zastavení.

0

Včera

Mariánské Lázně: Město se již potřetí zúčastnilo celorepublikové akce Ukliďme svět – Ukliďme Česko

Letošní ročník nazvaný „Ukliďme okolí Mariánek“ se uskutečnil v sobotu 7. dubna. Úklid byl zaměřen hlavně na okrajovou část Mariánských Lázní v okolí bývalé skládky a sběrného dvora, směrem na Stavební Mlýn a opačnou stranu v okolí bikrosové dráhy a prostoru bývalých kasáren.

0

Včera

Verušičky: Střet dvou dodávek

Na silnici 6 u Verušiček, okres Karlovy Vary, došlo k dopravní nehodě - střet dvou dodávek. Buďte v tomto místě obezřetní, probíhá zde vyšetřování této nehody.

0

Včera

Karlovy Vary: V pátek se budou konat farmářské trhy s kuchařskou show a soutěží o novou kuchyň

Letos již potřetí přijedou farmáři nabízet své produkty před karlovarskou Tržnici.

0

Včera

Karlovy Vary: Pozor! Uzavírka mostu v Doubí se opětovně odkládá

Přestože na úterním jednání k nařízení uzavírky mostu ev. č. 20-001 na silnici I/20 v Doubí byli všichni přítomní zástupci dotčených institucí ubezpečeni, že uzavírka začne 19. 4. 2018, obdržel dnes odbor dopravy Krajského úřadu Karlovarského kraje žádost zhotovitele rekonstrukce mostu ev. č. 20-001 na silnici I/20 v Doubí, společnosti Eurovia CS, a.s., na základě, které chce zhotovitel z technických a organizačních důvodů změnit termín uzavírky mostu z 19. 4. 2018 na 25.4.2018, kdy na most přiv

0

Před 2 dny

Vydejte se na prohlídku unikátního cínového dolu Jeroným

Ode dneška bude opět zpřístupněn důl Jeroným na Sokolovsku, který je ojedinělým svědkem hornických dovedností našich předků.

0

Před 2 dny

Karlovy Vary: Po dobu uzavírky Doubského mostu bude v provozu kyvadlová doprava

V souvislosti s plánovanou rekonstrukcí a úplnou uzavírkou Doubského mostu na silnici I/20 v Karlových Varech, kterou připravuje Ředitelství silnic a dálnic ČR, bude do provozu uvedena náhradní autobusová kyvadlová doprava. Ta zajistí a usnadní pohyb obyvatelům, kteří most využívají jako pěší spojnici.

0

Před 3 dny

České dráhy letos navýšily počet vlaků s přepravou kol o 150 spojů

Cestování s kolem usnadní nové cyklovlaky. České dráhy letos přepravují kola v téměř 7 000 spojích. V 6 208 vlacích je možné přepravit jízdní kolo formou spoluzavazadla, v 782 spojích je nabízena služba úschova během přepravy.

0

Před 3 dny

Cheb: Knihovna zve na snídani venku

Akce se koná ve spolupráci s Hospicem Sv. Jiří. Na zahradu knihovny je zvána široká veřejnost na společnou a férovou snídani, a to v sobotu 12.5.2018.

0

Před 3 dny

Mariánské Lázně: V sobotu se uskuteční vzpomínkový pochod po stopách pochodů smrti z dubna 1945

Pojďte projít trasou pochodů smrti vězňů KT a válečných zajatců - 21. 4. 2018 Mariánské Lázně - Planá

0

Před 3 dny

Zítra proběhne celorepubliková akce Speed Marathon

Zítra 18. dubna budou v průběhu čtyřiadvaceti hodin policisté měřit rychlost na stovkách míst po celé České republice, které vybrali občané.

0

Před 3 dny
szo zapad side