ZPRÁVY AKTUALITY Karlovarský kraj

Na začátku března začne stavba dalšího úseku D6

Ve čtvrtek 1. března začne stavba dalšího úseku D6 - obchvat Lubence. Média o tom informovala hejtmanka Jana Vildumetzová, která připomněla, že pokračování dostavby D6 je pro náš kraj klíčové.

0

Dnes

Na začátku dubna proběhne akce Čištění řeky Ohře

V rámci celorepublikové dobrovolnické akce „Ukliďme svět! Ukliďme Česko!“ je na 7. 4. 2018 od 9 hodin opět připravena akce na úklid řeky Ohře i jejího okolí. Heslo: Odpadky patří do koše!

0

Dnes

Nejdek: Střet osobního vozidla s chodcem

V Nejdku, v ulici Závodu míru došlo k dopravní nehodě - osobní vozidlo se střetlo s chodcem. Nehoda je se zraněním. Probíhají záchranné a vyprošťovací práce. Buďte v tomto místě obezřetní.

0

Dnes

Hroznětín: Našel se pejsek. Neznáte majitele?

Dnes večer byl v Hroznětíně odchycen pejsek (viz foto). V současné době se nachází v útulku Bety. Pokud víte komu patří, volejte 776 621 251 či 601 087 018.

0

Včera

Ostrov: Střet dodávky s osobním vozidlem

Na silnici 13 u města Ostrov, okres Karlovy Vary, došlo k dopravní nehodě bez zranění - střet dodávky s osobním vozidlem. Na místě PČR.

0

Včera

Region: Na pořízení automobilu pro Michalku se prozatím vybrala polovina částky

Míša trpí vzácnou genetickou oční chorobou, tzv. Stargardtovou chorobou, vidí trochu jen na jedno oko. O zrak přišla náhle o minulých Vánocích po těžké viróze. Tuto nemoc nelze léčit ani operovat.

0

Před 2 dny

Mariánské Lázně: Zítra se ve městě uskuteční XI. ročník soutěžní výstavy plastikových modelářů

Akce se koná v prostorách Hotelové školy Mariánské Lázně od 10 hodin, vyhlášení výsledků je plánováno na 15:30 hodin. Modely si mohou prohlédnout a vítěze soutěže tipovat malí i velcí návštěvníci akce.

0

Před 2 dny

SZPI zjistila další polská jablka s pesticidy

Státní zemědělská a potravinářská inspekce (SZPI) zjistila v průběhu posledních měsíců již několikátý případ v tuzemsku prodávaných jablek s nadlimitním obsahem pesticidů.

0

Před 2 dny

Karlovarský kraj: Víkendové Zprávy 8. týdne 2017 (TV Západ)

Vysílání 23.2. - 26.2.2018 1. Region: Kraj rozdělí miliony na opravy sportovišť (TV Západ) 2. Sokolov: Malý sál MDK již slouží, chystá se rekonstrukce dalších prostor (TV Západ) 3. Kynšperk: Dobrovolní hasiči získali nové auto za 7 milionů (TV Západ) 4. Do Karlových Varů létá nová linka z Ruska (Karlovarský kraj)

0

Před 2 dny

Sokolovský senior expres brázdí mosty

Nízkonákladová dopravní služba pro starší a handicapované občany zaujala porotu Národní rady osob se zdravotním postižením České republiky.

0

Před 2 dny

Chodov: Město ocenilo pravidelné dárce krve

Celkem 32 dobrovolných dárců krve ocenil v těchto dnech Chodov.

0

Před 2 dny

Soutěž Vesnice roku vstoupila do dalšího ročníku

Obce z našeho regionu se mohou opět zapojit do každoročně vyhlašované soutěže Vesnice roku. Jejím cílem je povzbudit venkovské obyvatele k aktivní účasti na rozvoji svého domova a zároveň ukázat, co všechno se jim daří realizovat.

0

Před 2 dny

Cheb: Zápisy do prvních tříd se uskuteční 11. a 12. dubna

Ve středu 11. a ve čtvrtek 12. dubna se na všech chebských základních školách uskuteční zápisy dětí do prvních tříd.

0

Před 2 dny

Cheb: Vedení města se setká s občany Švédského vrchu

Vedení města se setká s občany Švédského vrchu a povede diskusi ohledně situace uzavření lávky a úpravy dotčeného okolí.

0

Před 2 dny
uniweb side weby