ZPRÁVY AKTUALITY Karlovarský kraj

Sokolov: Město převezme zpět chráněné dílny (TV Západ)

Doslova šok na sokolovské radnici vyvolala zpráva o chystaném propuštění 16 handicapovaných lidí, kteří pracují v chráněných dílnách ZDRAPOSO. Firma uvedla, že nemá na mzdy a od 1. října měli lidé skončit.

0

Včera

Karlovy Vary: Ocenění za záchranu životů

Zaměstnankyně Domova pro seniory v Dragounské ulici v Chebu Kristina Jedličková a Adriana Tomancová mají obrovskou odvahu a srdce na pravém místě.

0

Včera

Nové Sedlo: Město ruší lampionový průvod

Vzhledem k tomu, že stále platí přísný zákaz vydaný hejtmankou Karlovarského kraje – rozdělávání ohňů, použití pyrotechnických výrobků, používání jiných zdrojů zapálení, se bohužel v plánovaném termínu neuskuteční akce Lampionový průvod a ohňostroj.

0

Včera

Karlovy Vary: V knihovně se uskuteční kurz pro seniory s názvem Práce s tabletem? Snadná!

Zájemci z řad seniorů se mohou v září v Krajské knihovně Karlovy Vary naučit pracovat s tabletem na kurzu podporovaném Kontem Bariéry.

0

Včera

Sokolov: Omezení silničního provozu v Den Horníků

Den horníků je v Sokolově největší kulturní akcí v druhé polovině roku s bohatým kulturním programem, který se neobejde bez dopravních uzavírek.

0

Před 2 dny

Karlovarský kraj: Zprávy 34. týdne 2018 (TV Západ)

Vysílání 20.8. - 27.8. 2018 1. Sokolov: Město převezme zpět chráněné dílny (TV Západ) 2. Cheb: Opravy Spáleniště začnou v září (TV Západ) 3. Aš: Den Ašanů měl letos průvod městem (TV Západ) 4. Sokolov: O hokejovém koučinku přednášel Filip Pešán (TV Západ) 5. Karlovarský kraj už zná svou vesnici roku (Karlovarský kraj)

0

Před 2 dny

Svatava, Sokolov: Ztratil se Jorkšírský teriér. Neviděli jste ho?

V pátek okolo 18 hodiny se v okolí Svatavy a Sokolova ztratil Jorkšírský teriér. Slyší na jméno Armani, je čipovaný, věk 6 let. Naposledy byl viděn u vodáckého kempu v Sokolově.

0

Před 2 dny

Sokolovsko: Na šestce havarovalo vozidlo do příkopu. Skončilo na střeše

Na D6 - 142,2 km na trase Dvory - Cheb došlo k dopravní nehodě se zraněním - havarovalo zde osobní vozidlo do příkopu. Vozidlo skončilo na střeše. Na místě složky IZS. Průjezd je možný se zvýšenou opatrností.

0

Před 2 dny

Aš: Seniorbus je ve městě hojně využíván

Seniorbus, tedy vozidlo určené pro přepravu seniorů starších 65 let a držitelů průkazů ZTP a ZTP/P, za dotované jízdné, je v Aši využíváno takřka ze 100 procent.

0

Před 3 dny

Česko se přidá k celosvětové výzvě

Organizátoři akce World Cleanup Day zvou - Pojďme se 15. září 2018 společně zapsat do historie.

0

Před 3 dny

Loket: Pozor! Vážná nehoda cyklisty se smrtelným zraněním

V Lokti, okres Sokolov, v ulici Československé armády, došlo k vážné nehodě cyklisty se smrtelným zraněním. Na místě složky IZS.

0

Před 4 dny

Kontrol v oblasti hygieny potravin v prvním pololetí mírně přibylo, závad je o něco méně než loni

Dozor nad zdravotní nezávadností potravin živočišného původu je jedním z hlavních úkolů Státní veterinární správy (SVS). V jeho rámci provedli v prvním pololetí letošního roku veterinární inspektoři 20 112 kontrol, meziročně o jedno procento více. Podíl kontrol, při nichž byla zjištěna nějaká závada, oproti prvnímu pololetí loňského roku mírně klesl na 4,5 procenta.

0

Před 4 dny

Karlovarská krajská nemocnice od letošního roku používá pro léčebné účely konopí

Konopí pro léčebné účely pomáhá při řešení problémů pacientům ambulance bolesti v karlovarské nemocnici. Ta má od letošního roku potřebná oprávnění k jeho využívání, stejně jako nemocniční lékárna, která jako jediná na Karlovarsku smí léčivé konopí zpracovávat.

0

Před 5 dny

Ministerstvo dopravy sjednocuje pravidla pro tvorbu záchranné uličky v kolonách

Od října se sjednocují pravidla pro tvorbu záchranné uličky v kolonách s okolními evropskými zeměmi, a to mezi levým a vedlejším jízdním pruhem.

0

Před 5 dny
szo zapad side