ZPRÁVY AKTUALITY Karlovarský kraj

Karlovarský kraj: Víkendové Zprávy 7. týdne 2019 (TV Západ)

Vysílání 15.2. - 18.2. 2019 1. Kraj: Zastupitelé budou schvalovat smlouvu s ČVUT (TV Západ) 2. Cheb: Město změní plány na některé pozemky (TV Západ) 3. Region: Policie zveřejnila statistiky kriminality (TV Západ) 4. Karlovy Vary: Staronová varianta opravy Vřídelní kolonády (TV Duha) 5. Cheb: Senioři mají nový domov (TV Kraj)

0

Dnes

Žák Střední školy stravování a služeb Karlovy Vary se stal mistrem Evropy

Střední škola stravování a služeb Karlovy Vary dosáhla zcela mimořádného úspěchu v prestižní soutěži Koruna kreativity 2019, která je současně otevřeným mistrovstvím Evropy.

0

Dnes

Nejdek: Střet dvou vozidel

V Nejdku, okres Karlovy Vary, v ulici náměstí Karla IV. došlo k dopravní nehodě bez zranění - střet dvou osobních vozidel. Na místě PČR.

0

Dnes

Dopravní nehoda dvou vozidel aktuálně komplikuje dopravu na silnici z Ostrova na Jáchymov

Provoz zde byl zcela uzavřený, po odjezdu záchranné služby je provoz v místě nehody puštěný kyvadlově. Na místě zasahují tři jednotky hasičů, vozovka je v tomto místě zledovatělá a velmi kluzká.

0

Dnes

Jimlíkov: U obce skončilo osobní vozidlo mimo komunikaci

Na silnici 2224 u Jimlíkova, okres Karlovy Vary, došlo k dopravní nehodě bez zranění - osobní vozidlo zde skončilo mimo komunikaci. Buďte v tomto místě obezřetní.

0

Dnes

Karlovy Vary: Muž pod vlakem. Na místo nehody letěl vrtulník

V Karlových Varech, v ulici Západní, došlo k železniční nehodě - muž pod vlakem. Muž byl vyproštěn a následně bylo připraveno místo pro přistání vrtulníku.

0

Včera

Krajská záchranka má nové robotické pomocníky

Robotické multifunkční figuríny, které fungují stejně jako lidské tělo, od nynějška používají při výcviku a vzdělávání krajští záchranáři. Moderní simulační techniku pořídila Zdravotnická záchranná služba Karlovarského kraje s dotací z Integrovaného regionálního operačního programu.

0

Včera

Karlovy Vary: První letošní farmářské trhy se uskuteční ke konci března

Z důvodu velké popularity a zájmu občanů o farmářské trhy došlo v roce 2017 k navýšení počtu trhů z 10 na 17. Ve stejném objemu se trhy uskuteční i letos.

0

Včera

Karlovy Vary: Knihovna zve na konferenci Den zdravého mozku a paměti

Začínáte zapomínat? Máte pocit, že Vám to myslí pomaleji? Chcete si udržet vysoký pracovní výkon i po 50? Existuje nějaká prevence Alzheimerovy demence? Jak se učit efektivně pro 21. století? Co ví současná věda o stárnutí mozku? Jak si zlepšit paměť? Co pro sebe můžete udělat? Jak přistupovat k dětem, které mají vysoké IQ či naopak, jak pomoci dětem s poruchami učení? Seznamte se s novinkami v oblasti výzkumu mozku, paměti a efektivní učení pro 21.století.

0

Včera

Nejdek: U města došlo ke střetu dvou vozidel

Na silnici 21047 u Nejdku, okres Karlovy Vary, silnice z Perninku do Nejdku za žel. přejezdem (U Gondáše) došlo k dopravní nehodě bez zranění - střet dvou vozidel. Na místě PČR.

0

Včera

Karlovy Vary: V Bezručově ulici došlo k dopravní nehodě

V Karlových Varech, v Bezručově ulici došlo k dopravní nehodě bez zranění - střet dvou vozidel. Na místo jede PČR.

0

Včera

Dnes je Den darování knih

Den darování knih se slaví na Valentýna. Ani z oddělení pro děti chebské knihovny nikdo neodejde s prázdnou!

0

Včera

Národopisná kamna se stanou ozdobou chebského muzea

Po více jak dvou letech došlo k ukončení sporu o vzácná národopisná kamna od krásenského sochaře a keramika Willibalda Russe. Okresní soud v Karlových Varech zamítl žalobu města Lokte a rozhodl, že zůstávají ve vlastnictví Karlovarského kraje a ve správě Muzea Cheb. Koncem ledna nabyl rozsudek právní moci.

0

Před 2 dny

Dolní Žandov: Střet dvou vozidel

Na silnici 21 u Dolního Žandova, okres Cheb, došlo k dopravní nehodě bez zranění a úniku provozních kapalin. Na místě PČR.

0

Před 2 dny
Led