ZPRÁVY AKTUALITY Karlovarský kraj

Těšovice se po letech zbavily nebezpečné ubytovny

V březnu letošního roku navštívila hejtmanka Jana Mračková Vildumetzová obec Těšovice. S tehdejším starostou Jiřím Halbrštátem se bavili o bývalé ubytovně v centru obce, která kvůli vysokému obsahu azbestu ohrožovala zdraví místních obyvatel.

0

Dnes

Aš: Dnes byl na náměstí umístěn vánoční strom

Čas vánoční se kvapem blíží i ve městě Aš - dokládá to i dnešní činnost na Poštovním náměstí, kde společnost Ašské lesy instalovala vánoční smrk.

0

Dnes

Sokolov: Bezplatné testy na HIV/AIDS

Poslední listopadový týden bude opět patřit testování na infekci virem HIV a žloutenky typů B a C. Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem se znovu zapojí do Evropského testovacího týdne – a přidá se tak k více než stovce organizací z 53 zemí světa, které se v letošním roce této mezinárodní preventivní akce zúčastní. Testování, které je zdarma a může být anonymní bude možné absolvovat i v Karlovarském kraji, konkrétně v Sokolově 26. a v Karlových Varech 28. listopadu 2018.

0

Dnes

Stráž nad Ohří: Řidiči pozor! Nebezpečí dopravního kolapsu

Na silnici 13 u Stráže nad Ohří, okres Karlovy Vary, v délce 2,5 km se tvoří kolony vozidel. Hrozí zde dopravní kolaps, sjízdné se zvýšenou opatrností. Dopravní problém - uvízlé kamiony. Na místě PČR.

0

Dnes

Verušičky: Střet sanitky a osobního vozidla

Na silnici 6 u obce Verušičky, okres Karlovy Vary, v délce 559 m, došlo k dopravní nehodě bez zranění - střet nákladního a osobního vozidla. Na místě PČR.

0

Dnes

Březová: Na šestce došlo k další dopravní nehodě

Na D6, 145 - 144 km na trase Cheb - Dvory, došlo k dopravní nehodě bez zranění - osobní vozidlo zde narazilo do oplocení proti zvěři. Na místě PČR. Buďte v tomto místě obezřetní.

0

Dnes

Malí školáci budou pronikat do tajů techniky hrou

Malá technická univerzita - to je název vzdělávacího programu, do kterého se v našem kraji zapojilo 30 mateřských a základních škol. Díky této aktivitě se budou děti za pomoci stavebnice Lego, jednoduchých technických výkresů a dalších pomůcek seznamovat s různými profesemi z oblasti stavebnictví nebo strojírenství.

0

Dnes

Sokolovsko: Na šestce došlo ke střetu dvou vozidel

Na D6 - 138,5 až 138,3 km na trase Cheb - Dvory došlo k dopravní nehodě bez zranění - střet dvou vozidel. Na místě PČR. Projíždějte s opatrností.

0

Dnes

Karlovarský kraj: Zprávy 47. týdne 2018 (TV Západ)

Vysílání 19.11. - 23.11. 2018 1. Cheb: Náměstí zdobí vánoční strom, trhy se blíží (TV Západ) 2. Sokolov: Inzerát nabízel psa výměnou za elektroniku (TV Západ) 3. Ostrov: Gymnázium má nový koridor (TV Ostrov) 4. Ostrov: Novým starostou města se stal Jan Bureš (TV Západ)

0

Včera

Karlovy Vary: Hasiči měli požární cvičení v hotelu Imperiál

Prostory pětihvězdičkového hotelu Imperial v Karlových Varech 14.11.2018 zažily požární zásah. Ve spolupráci s vedením hotelu zde hasiči připravili prověřovací cvičení.

0

Včera

Sokolov: Ve městě se konal Veletrh pracovních příležitostí

Do Sokolova opět zavítal putovní Veletrh pracovních příležitostí. Přehlídka zaměstnavatelů, kterou pořádá Krajská hospodářská komora Karlovarského kraje, se konala ve sportovní hale ISŠTE ve čtvrtek 15. listopadu 2018.

0

Včera

Karlovy Vary: U města havarovalo vozidlo do svodidel

Na silnici 6 u Karlových Varů, ve směru od Kar. Varů na Prahu, došlo k dopravní nehodě bez zranění - osobní vozidlo zde havarovalo do svodidel.

0

Včera

Kraj vyzývá: Dejte dětem šanci na lepší život

V Karlovarském kraji žijí více jak dvě stovky dětí, které nemohou vyrůstat ve vlastní rodině. Tyto děti jsou často umístěny v ústavních zařízeních už od svého narození a neznají věci, jež jsou pro nás naprosto běžné.

0

Před 2 dny

Skalná: Slavnostní otevření zrekonstruovaného kostela

Slavnostní otevření zrekonstruovaného kostela sv. Jana Křtitele ve Skalné se uskuteční 25. listopadu od 11:00 hodin.

0

Před 2 dny
uniweb home weby