ZPRÁVY AKTUALITY Karlovarský kraj

Cheb: Nový parkovací systém ve městě

Od začátku března letošního roku začne v centru Chebu zkušebně fungovat nový parkovací systém. Cílem chystaných změn je lepší využití omezeného počtu parkovacích míst.

0

Dnes

Další komplikace v dopravě jsou opět i u Mariánských Lázní

V místě objízdné trasy na sjezdu k Mariánským Lázním došlo k další dopravní nehodě dvou nákladních vozidel. Nehoda je bez zranění. Na místě probíhá odstraňování následků nehody. Policisté řídí dopravu, žádají však o zvýšenou opatrnost vzhledem k dalšímu silnému sněžení v Karlovarském kraji.

0

Dnes

Damice: Pozor! Nehoda dvou nákladních vozidel

Na silnici 1/13 směr Ostrov - Chomutov došlo v kopci u Damic k dopravní nehodě dvou nákladních aut. Nehoda je bez zranění. Místo je neprůjezdné, neboť v opačném směru ve stoupání nemohou vyjet nákladní auta - komunikace je tím pádem ucpaná. Na místo jede hlídka DI Karlovy Vary a je vyslána SUS k ošetření vozovky.

0

Dnes

Hejtmanka se ohradila proti rozhodnutí ministryně Šlechtové ohledně vojenské školy

Karlovarský kraj podnikl všechny kroky k tomu, aby se v Sokolově od školního roku 2018/2019 mohla otevřít pobočka střední vojenské školy, kde by mohli studovat budoucí specialisté vzdušných sil. Ministerstvo obrany nicméně ve své tiskové zprávě včera informovalo, že se se zahájením studia v tomto roce nepočítá.

0

Dnes

Loket: Řidička dostala smyk. Skončila ve svodidlech

Na silnici 2099 v Lokti, okres Sokolov, délka 1 m, v ulici Sokolovská, asi 500 m za benzínkou, ve směru na Sokolov, došlo k dopravní nehodě - řidička dostala s vozidlem smyk a nabourala do svodidel. Projíždějte s opatrností.

0

Dnes

Ašsko: Pozor! U obce Hranice je padlý strom přes silnici

Na silnici 217 u obce Hranice, v délce 365 m je padlý strom.

0

Včera

Ostrov: Nehoda dvou vozidel. Náraz do svodidel

Na silnici 221 u Ostrova, okres Karlovy Vary, došlo k dopravní nehodě bez zranění - havarovala zde dvě vozidla - náraz do svodidel.

0

Včera

Cheb: Ve městě přibyly další stanoviště podzemních kontejnerů

Nové podzemní kontejnery jsou ve dvorním traktu za úřadem práce a u parkoviště na Kasárním náměstí.

0

Včera

Sokolov: Vozidlo narazilo do zábradlí

V Sokolově, v ulici Karla Havlíčka Borovského (u OD Kaufland) došlo k dopravní nehodě bez zranění. Na místě PČR. Osobní vozidlo narazilo do kovového zábradlí ohraničení kruhového objezdu. PČR řídí provoz.

0

Včera

Aš: Hledá se kočička jménem Cherry

Kočka se ztratila v okolí Gogolovy ulice a není vůbec zvyklá být venku. Kdyby jste jí viděli, volejte na tel. č. 727 805 554.

0

Před 2 dny

Karlovarský kraj: Zprávy 3. týdne 2018 (TV Západ)

Vysílání 15.1. - 19.1.2018 1. Karlovy Vary: Stav některých mostů je vážný (TV Západ) 2. Cheb: Napodruhé zastupitelé schválili upravený rozpočet (TV Západ) 3. Odrava: Na sezonu kraj uzavřenou lávku zprovozní (TV Západ) 4. Sokolov: Dlažba v ulici 5. května je hotová, nábřeží bude následovat (TV Západ) 5. Karlovy Vary: Porodnici čeká velká rekonstrukce za desítky milionů (TV Západ) 6. Cheb: Otužilci vyzkoušeli vodu ve Skalce (TV Západ)

0

Před 2 dny

Lékaři i ostatní odborníci ze sokolovské nemocnice vyučují na Univerzitě 3. věku

Zájem o studium na Univerzitě 3. věku v Sokolově, kde minulý týden začal nový studijní semestr, je maximální.

0

Před 2 dny

Jáchymov: Muzeum zve na přednášku Významné geofyzikální jevy v západních Čechách

Významné geofyzikální jevy v západních Čechách – vulkanismus, výrony minerálních pramenů, zemětřesné roje. Známe jejich vzájemné souvislosti? Milan Brož a Alena Boušková z Geofyzikálního ústavu AV ČR v přednášce osvětlí, proč jsou západní Čechy právem nazývány unikátní přírodní laboratoří.

0

Před 2 dny

Region: Zdravotní záchranáři získali pětici nových sanitek za 15,2 milionu (TV Západ)

Pět zcela nových sanitních vozů obdrželi ve čtvrtek 4. ledna krajští zdravotní záchranáři. Vozy nahradí nejstarší sanitky organizace, které mají najeto více než 300 tisíc kilometrů a jsou již za doporučenou životností sanitních vozů.

0

Před 2 dny