ZPRÁVY AKTUALITY Karlovarský kraj

Aš: Stavba nové hudebky nyní pokračuje také úpravami okolí

O stavbě nové základní umělecké školy v areálu Kulturního centra LaRitma v Aši bylo referováno už vícekrát. Přeměna prázdných prostor několikapodlažní budovy na školské zařízení byla zahájena v červnu loňského roku.

0

Dnes

Boží Dar: U města havarovalo osobní vozidlo

Na silnici 25 u Božího Daru došlo k dopravní nehodě bez zranění - havarovalo zde osobní vozidlo. Na místě PČR a HZS. Pozor! Vozidlo skončilo mimo vozovku, projíždějte místem s opatrností.

0

Dnes

Cheb: Dnes na levém břehu řeky Ohře proběhl jarní úklid

"Tak jsme dnes v šesti lidech uklidili levý břeh Ohře od KC Svoboda až za viadukt. Především sráz za viaduktem byl díky bezdomovcům "výživný". Nálezem dne se jednoznačně stal kompletní růžový vibrátor. Díky Michalu Ouřadovi za organizaci a všem za účast. Já si rozhodně připadal prospěšnější než na předvčerejším jednání zastupitelstva!" uvedl na svých facebookových stránkách Antonín Jalovec.

0

Včera

Cheb: Svoz BIO odpadu proběhne příští středu

Nejbližší svoz BIO odpadu z chebských domácností se uskuteční ve středu 28. března. Od začátku dubna pak již bude probíhat každou středu.

0

Včera

Karlovy Vary: Nejlepší web má Velká Hleďsebe a Ostrov (TV Západ)

Jubilejní dvacátý ročník soutěže Zlatý erb zná výsledky krajského karlovarského kola. Porota vybírala z více než dvou desítek přihlášených webových stránek a výsledky byly vyhlášeny ve středu 14. března na úřadě Karlovarského kraje.

0

Včera

SZPI zakázala sušené rozinky s nadlimitní toxickou látkou

Státní zemědělská a potravinářská inspekce (SZPI) zakázala uvádět do oběhu nevyhovující potravinu Rozinky (ALBERT) v balení 200g, s označením DMT: 09/10/2018, šarže: E15180017A, země původu: Írán. Výrobcem potraviny je slovenská společnost Encinger SK, spol. s.r.o., Jadranská 13, Bratislava.

0

Před 2 dny

Třebouň: U obce havarovalo vozidlo

Na silnici 20 u obce Třebouň, okres Karlovy Vary, odbočka na Nežichov, došlo k dopravní nehodě bez zranění - havarovalo zde osobní vozidlo. To skončilo mimo vozovku. Na místě složky IZS.

0

Před 2 dny

Karlovarský kraj: Víkendové Zprávy 11. týdne 2017 (TV Západ)

Vysílání 16.3. - 19.3.2018 1. Karlovy Vary: Nejlepší web má Velká Hleďsebe a Ostrov (TV Západ) 2. Cheb: Ve městě může vzniknout přes 300 bytů (TV Západ) 3. Lázně Kynžvart: Házenkáři chystají výstavbu nové haly za 20 milionů (TV Západ) 4. Trstěnice a Drmoul se dočkají obchvatu (Karlovarský kraj)

0

Před 2 dny

Se začínající sezónou farmářských trhů zahájí také SVS jejich kontroly

Již několik let spolu se začátkem jara začíná po celé České republice také sezóna farmářských trhů. Státní veterinární správa (SVS) tento způsob prodeje, který umožňuje nabízet produkty od lokálních výrobců, podporuje.

0

Před 2 dny

Třebeň: Ztracený pes. Neznáte majitele?

Od naší čtenářky jsme dostali informaci, že se v obci toulá pes (viz foto), je mazlivý, ale bojí se... Nepoznává ho někdo?

1 0

Před 2 dny

Hnutí PRO: Ne spalování toxických kalů ve Vřesové u Sokolova!

Hnutí PRO Zdraví a Sport v Karlovarském kraji v čele se starostou Františkových Lázní Janem Kuchařem odmítá spalování toxických kalů z Ostravska ve spalovně ve Vřesové u Sokolova. "Jedná se o nesmyslný transport toxických látek přes celou Českou republiku, navíc do lázeňstvím proslaveného kraje," uvádí Jan Kuchař.

0

Před 2 dny

Hrzín: U obce havarovalo osobní vozidlo

Na silnici 213 u Hrzína došlo k dopravní nehodě se zraněním - havarovalo zde osobní vozidlo. Na místě ZZS a PČR. Buďte v tomto místě obezřetní.

0

Před 2 dny

Sokolov: Pozor na jarní blokové čištění

V úterý 3. dubna začne jarní čištění ulic. Potrvá až do května. Společnost SOTES spol. s. r. o. má sestavený plán, podle kterého bude sezonní úklid postupně probíhat.

0

Před 3 dny

Cheb: Ve městě jednal Ústavně - právní výbor Senátu

V rámci výjezdního zasedání Ústavně - právního výboru Senátu se včera jeho členové sešli s vedením města Cheb, zástupci Policie České republiky i městské policie.

0

Před 3 dny
uniweb home weby