ZPRÁVY AKTUALITY Karlovarský kraj

Františkovy Lázně: Ve městě došlo k dopravní nehodě se zraněním

Ve Františkových Lázních, v ulici Americká, u domu č. 82/4, v délce 102 m, došlo k dopravní nehodě se zraněním - střet dvou vozidel. Na místě jsou jednotky IZS. Buďte v tomto místě obezřetní.

0

Dnes

Děpoltovice: Náklaďák skončil v příkopu

Na silnici 220 u obce Děpoltovice, okres Karlovy Vary, došlo k dopravní nehodě - havarovalo zde nákladní vozidlo, skončilo v příkopu. Buďte v tomto místě obezřetní, probíhá zde vyšetřování nehody.

0

Dnes

Cheb: Knihovna zve na akci Podívejme se na své zdraví!

Využijte příležitosti ke změření své tělesné stavby na bioimpedančním přístroji. Dozvíte se něco o své svalovině, útrobním či celkovém tuku, metabolickém věku, atd.

0

Dnes

Cheb: Dárci krve získali ocenění (TV Západ)

V obřadní síni chebské radnice se v pondělí 13. listopadu konalo slavnostní předávání medailí prof. Janského bezpříspěvkovým dárcům krve.

0

Včera

Mariánské Lázně: Pozor na změnu jízdního řádu MHD

Na základě diskuse vedení města MDML s.r.o. byl od prosince upraven jízdní řád MHD v Mariánských Lázních, který reaguje na zavedení nového rychlíku s příjezdem ze směru od Prahy a Plzně ve 23:05 hodin.

0

Včera

Sokolov: Pozor! Dopravní nehoda se zraněním

V Sokolově, v ulicích Jednoty a Karla Havlíčka Borovského, v délce 24 m, došlo k dopravní nehodě se zraněním - střet dvou vozidel. Buďte v těchto místech obezřetní, policie zde řídí dopravu.

0

Včera

Aš: Ve dvou domech nebude vyplácen doplatek na bydlení (TV Západ)

Podobně jako město Sokolov i město Aš řeší problém s těmi, kteří si na tzv. obchodu s chudobou založili svůj byznys. Doplatky na bydlení vyplácené Úřadem práce za přemrštěné smluvní nájemné se ale týká nejvíce zatím dvou nemovitostí.

0

Před 2 dny

Region: Čekají na své páníčky a oni zase na ně

Americký stafordšírský teriér byl dne 17.11.2017 nalezen přivázaný u stromu, a to ve večerních hodinách u obce Rájec směrem na Černavu. V současné době se nachází v odchytové stanici Nejdek.

0

Před 2 dny

Sokolov: Město blahopřeje jubilantům

Je dlouholetou tradicí, že představitelé města gratulují k životnímu jubileu svým občanům. Radnice písemně blahopřeje seniorům, kteří dosáhnou 70. roku života, poté každý pátý rok a následně od 90. narozenin oslavenec s dopisem obdrží nabídku k osobní gratulaci.

0

Před 3 dny

Karlovarský kraj: Víkendové Zprávy 46. týdne 2017 (TV Západ)

Vysílání 17.11. - 20.11.2017 1. Sokolov: Začíná rekonstrukce nádražní budovy (TV Západ) 2. Aš: Ve dvou domech nebude vyplácen doplatek na bydlení (TV Západ) 3. Karlovy Vary: Krajská knihovna zřídila semínkovnu (TV Západ) 4. Cheb: Dárci krve získali ocenění (TV Západ) 5. Karlovy Vary: Proběhlo krajské kolo logické olympiády (TV Duha) 6. Kraj podpoří venkovské lékaře (Karlovarský kraj)

0

Před 3 dny

Ostrov: Ve městě se konal turnaj pIšQworek

Ve středu 15. 11. 2017 se v moderních prostorách Střední průmyslové školy v Ostrově uskutečnil oblastní turnaj pIšQworek, jehož cílem bylo nalézt dva nejlepší týmy, které postoupí do krajského kola soutěže. Celkem se na tomto turnaji sešlo 8 týmů.

0

Před 3 dny

Cheb: Novou velitelkou Městské policie je místostarostka Licková (TV Západ)

Od 1. listopadu se stala místostarostka města Chebu Gabriela Licková velitelkou Městské policie. Ředitelem i nadále zůstává Martin Hanák. Před novou ředitelkou strážníků stojí složité úkoly – řešit personální podstav, efektivitu činností nebo modernizace kamerového systému.

0

Před 3 dny

Sokolov: O nově zrekonstruovanou porodnici je velký zájem

Jezdí sem rodit maminky ze vzdálenějších okresů, které láká luxus nejmodernější porodnice v Karlovarském kraji.

0

Před 4 dny

Seriál o Karlovarském kraji se těší velkému zájmu veřejnosti

Poznávat přírodní krásy a úžasné památky našeho regionu mohou lidé i v rámci nového cestovatelského seriálu, který realizuje Karlovarský kraj ve spolupráci se společností Seznam.cz.

0

Před 4 dny