ZPRÁVY AKTUALITY Karlovarský kraj

Sokolov: V rámci projektu Road Show 2017 proběhne diskuse o bezpečnosti

Dne 26. září 2017 proběhne v prostorách Městského divadla v Sokolově odborná debata s laickou veřejností v rámci projektu Road Show 2017. Fórum, které organizuje Národní institut pro obranu a bezpečnost, začíná v 17:00 hodin.

0

Včera

Ostrov: Střet dvou vozidel

Ve městě Ostrov, okres Karlovy Vary, došlo v ulici Karlovarská - křižovatka s ulicí Nádražní, k dopravní nehodě bez zranění - střet dvou vozidel. Projíždějte s opatrností.

0

Včera

Dalovice: U obce havarovalo vozidlo

Na silnici č. 13 (2,6 km) na trase Karlovy Vary - Chomutov (za Všeborovickým mostem) došlo k dopravní nehodě bez zranění - havarovalo zde vozidlo. Projíždějte s opatrností.

0

Včera

Žáci a studenti se mohou zapojit do soutěže o bezpečnosti na internetu

Ještě do 31. října 2017 se mohou žáci a studenti našich škol ověřit své znalosti o bezpečném chování na internetu v rámci projektu Kraje pro bezpečný internet. Stačí vyplnit soutěžní kvíz a úspěšní řešitelé se mohou těšit na lákavé ceny.

0

Včera

Cheb: Na Avon pochodu se vybralo více než 37 tisíc korun (TV Západ)

Třetí ročník Avon pochodu se uskutečnil v neděli 10. září v Chebu. Jedná se o charitativní akci, které se účastní miliony lidí ve více než 58 zemích světa na důkaz podpory ženám s rakovinou prsu.

0

Včera

Jáchymov: Přednáška přiblíží, jak vězni utíkali z uranových lágrů

Smutnou minulost táborů, kde v 50. letech pracovali političtí vězni, připomene v sobotu 23. září 2017 přednáška v Královské mincovně v Jáchymově.

0

Před 2 dny

Sokolov: Váleční veteráni získali ocenění (TV Západ)

Během Dne horníků došlo také ke slavnostnímu předání ocenění válečným veteránům z našeho regionu. A to za účasti hned tří čestných jednotek – Armády, Policie a Vězeňské služby. V úvodu pozdravil přítomné starosta města Sokolova.

0

Před 2 dny

Sokolov, Čestlice: Tanečnice Miráklu si užily hlavní cenu

Spoustu zábavy, relaxace, ale i zajímavých tanečních workshopů si užily tanečnice Miráklu v Aquaparku Čestlice. Právě pobyt v tomto zábavném parku i s ubytováním a stravováním vyhrála skupina jako nejlepší Taneční skupina roku napříč všemi tanečními styly.

0

Před 2 dny

Startuje desátý ročník Logické olympiády

Mensa ČR pořádá pro děti a mládež jubilejní ročník Logické olympiády, v níž o úspěchu nerozhodují znalosti a vědomosti, ale logické uvažování, pohotovost, představivost a rychlost úsudku.

0

Před 2 dny

Karlovarský kraj: Zprávy 38. týdne 2017 (TV Západ)

Vysílání 18.9. - 22.9.2017 1. Sokolov: Váleční veteráni získali ocenění (TV Západ) 2. Cheb: Na Avon pochodu se vybralo více než 37 tisíc korun (TV Západ) 3. Rotava: Na Výlet do pohádky se vydalo 99 dětí (TV Západ) 4. Kynšperk: Fotbalový turnaj prověřil starší přípravky (TV Západ) 5. Sokolov: Bývalí olympionici a reprezentanti se setkali v pivovaru (TV Západ) 6. Ostrov: Výjimečná sbírka porcelánu se prezentuje v letohrádku (TV Západ)

0

Před 2 dny

Kraslice: Hasičům dnes dorazila nová technika

Jedná se o čtyřkolku Polaris Ranger XP 900 včetně vleku k převozu a radlicí na sníh.

0

Před 3 dny

Střížov: U obce došlo k dopravní nehodě

Na silnici č. 21 v délce 99 m došlo k dopravní nehodě - střet dvou vozidel. Projíždějte s opatrností.

0

Před 3 dny

Chodov: Ve městě jsou další kameny zmizelých

V Chodově u služebny Policie ČR jsou další tři Stolpersteiny – Kameny zmizelých. Připomínají tam památku Františky, Alice a Věry Bergmannových.

0

Před 3 dny

Cheb: Navrhněte osobnost města, která získá Ocenění starosty

Město žádá občany o zasílání návrhů na Ocenění starosty pro osobnosti města Chebu za dlouholetou činnost ve prospěch města.

0

Před 3 dny
Noc boje 2017