ZPRÁVY AKTUALITY Karlovarský kraj

Hroznětín: Našel se pejsek. Neznáte majitele?

Dnes večer byl v Hroznětíně odchycen pejsek (viz foto). V současné době se nachází v útulku Bety. Pokud víte komu patří, volejte 776 621 251 či 601 087 018.

0

Dnes

Ostrov: Střet dodávky s osobním vozidlem

Na silnici 13 u města Ostrov, okres Karlovy Vary, došlo k dopravní nehodě bez zranění - střet dodávky s osobním vozidlem. Na místě PČR.

0

Dnes

Region: Na pořízení automobilu pro Michalku se prozatím vybrala polovina částky

Míša trpí vzácnou genetickou oční chorobou, tzv. Stargardtovou chorobou, vidí trochu jen na jedno oko. O zrak přišla náhle o minulých Vánocích po těžké viróze. Tuto nemoc nelze léčit ani operovat.

0

Včera

Mariánské Lázně: Zítra se ve městě uskuteční XI. ročník soutěžní výstavy plastikových modelářů

Akce se koná v prostorách Hotelové školy Mariánské Lázně od 10 hodin, vyhlášení výsledků je plánováno na 15:30 hodin. Modely si mohou prohlédnout a vítěze soutěže tipovat malí i velcí návštěvníci akce.

0

Včera

SZPI zjistila další polská jablka s pesticidy

Státní zemědělská a potravinářská inspekce (SZPI) zjistila v průběhu posledních měsíců již několikátý případ v tuzemsku prodávaných jablek s nadlimitním obsahem pesticidů.

0

Včera

Karlovarský kraj: Víkendové Zprávy 8. týdne 2017 (TV Západ)

Vysílání 23.2. - 26.2.2018 1. Region: Kraj rozdělí miliony na opravy sportovišť (TV Západ) 2. Sokolov: Malý sál MDK již slouží, chystá se rekonstrukce dalších prostor (TV Západ) 3. Kynšperk: Dobrovolní hasiči získali nové auto za 7 milionů (TV Západ) 4. Do Karlových Varů létá nová linka z Ruska (Karlovarský kraj)

0

Včera

Sokolovský senior expres brázdí mosty

Nízkonákladová dopravní služba pro starší a handicapované občany zaujala porotu Národní rady osob se zdravotním postižením České republiky.

0

Včera

Chodov: Město ocenilo pravidelné dárce krve

Celkem 32 dobrovolných dárců krve ocenil v těchto dnech Chodov.

0

Včera

Soutěž Vesnice roku vstoupila do dalšího ročníku

Obce z našeho regionu se mohou opět zapojit do každoročně vyhlašované soutěže Vesnice roku. Jejím cílem je povzbudit venkovské obyvatele k aktivní účasti na rozvoji svého domova a zároveň ukázat, co všechno se jim daří realizovat.

0

Včera

Cheb: Zápisy do prvních tříd se uskuteční 11. a 12. dubna

Ve středu 11. a ve čtvrtek 12. dubna se na všech chebských základních školách uskuteční zápisy dětí do prvních tříd.

0

Včera

Cheb: Vedení města se setká s občany Švédského vrchu

Vedení města se setká s občany Švédského vrchu a povede diskusi ohledně situace uzavření lávky a úpravy dotčeného okolí.

0

Včera

Sokolov: ZŠ v ulici Švabinského vychovává nadějného chemika

V pondělí 19. února navštívily místostarostka Renata Oulehlová a vedoucí odboru školství Barbora Bardonová druhý stupeň školy v ulici Švabinského, kde studuje žák deváté třídy a zároveň vítěz oblastního kola soutěže "Hledáme nejlepšího mladého chemika" Rudolf Kvasňovský.

0

Včera

Chodov: Aplikace upozorní na blokové čištění

Ušetřit nepříjemnosti a pokuty za odtah vozidla může aplikace Mobilní rozhlas, kterou Chodov používá od loňského roku. Novinka totiž dokáže zájemcům rozesílat upozornění, v jaké ulici se budou pohybovat pracovníci Chodovských technicko-ekologických služeb v rámci jarního blokového čištění.

0

Včera

Mariánské Lázně: Do města zavítá Legiovlak

Legiovlak – legionářské muzeum na kolejích opět vyráží na pouť po Čechách, jeho třetí zastávkou v jubilejním roce 100. výročí vzniku Československé republiky budou Mariánské Lázně, kde ho můžete zdarma navštívit od 27. března do 1. dubna.

0

Před 2 dny
uniweb side weby