ZPRÁVY AKTUALITY Karlovarský kraj

Podhrad: Střet dvou vozidel

Na silnici 2148 u Podhradu, okres Cheb, došlo k dopravní nehodě bez zranění - střet dvou vozidel. Projíždějte s opatrností.

0

Včera

Karlovy Vary: U města havarovalo vozidlo mimo vozovku

Na silnici 6 u Karlových Varů, pod odbočkou na Hůrky, ve směru na Karlovy Vary došlo k dopravní nehodě se zraněním - osobní vozidlo havarovalo mimo vozovku. Na místě IZS.

0

Včera

Loket: Pozor! Nehoda se zraněním. Střet dvou vozidel

V ulici Revoluční v Lokti, okres Sokolov, silnice II/209, u domu čp. 216/34, došlo k dopravní nehodě se zraněním - střet dvou vozidel. Na místě PČR a záchranné složky. Úsek silnice Loket - Údolí je uzavřen.

0

Včera

Boží Dar získal cenu v celostátní soutěži třídění odpadu

Město Boží Dar zvítězilo v jedné z kategorií 14. ročníku celostátní soutěže obcí v třídění odpadů. Soutěž s názvem "O křišťálovou popelnici 2017" vyvrcholila slavnostním večerem v Hradci Králové.

0

Včera

Nová Ves: Osobní vozidlo narazilo do stromu

Na silnici 21020 v Nové Vsi, okres Sokolov, došlo k vážné dopravní nehodě se zraněním. Osobní vozidlo narazilo do stromu.

0

Včera

Chodov: Vandalové řádili u Bílé vody

Před měsícem osadilo město Chodov na Bílé vodě dřevěné převlékárny. Jejich úkolem bylo zlepšit volnočasové podmínky pro Chodováky a všechny návštěvníky tohoto přírodního koupaliště.

0

Před 2 dny

Potravinářská inspekce opět zjišťuje případ falšování obsahu masa v masném výrobku z Polska

Státní zemědělská a potravinářská inspekce (SZPI) zjistila další případ falšovaného masného výrobku polského výrobce v české tržní síti. Jednalo se o potravinu BEST Šunková Delikatesa HOVĚZÍ, hmotnost 120 g, DMT 01 02 21, výrobce: Wielkopolskie Zakłady Mięsne "AGRICO" Spółka, 62-800 Kalisz Pawłówek 36, Polsko.

0

Před 2 dny

Karlovarský kraj: Víkendové Zprávy 25. týdne 2018 (TV Západ)

Vysílání 22.6. - 25.6. 2018 1. Cheb: Městské koupaliště by mohlo vzniknout u sportovního areálu (TV Západ) 2. Sokolov: Den cyklostezky Ohře přilákal stovky účastníků (TV Západ) 3. Březová: Do města se sjeli mistři seker a pil (TV Západ) 4. Cheb: Rekonstrukce nemocnice pokračuje (TV Západ) 5. Ostrov: Gymnázium staví nový koridor (Karlovarský kraj)

0

Před 2 dny

Cheb: Turistický den u Bismarckovy rozhledny

V sobotu 23.6.2018 od 14:00 do 17:00 hodin se koná 13. ročník přátelského setkání na Zelené hoře.

0

Před 2 dny

Nejdek: U města došlo ke střetu nákladního vozidla s osobním

Pozor! Další nehoda nákladního a osobního vozidla se zraněním. K nehodě došlo na silnici 2194 u Nejdku, okres Karlovy Vary, v ulici Závodu Míru 730. Také v tomto místě buďte obezřetní.

0

Před 2 dny

Karlovy Vary: Střet nákladního vozidla s osobním

Na silnici 6 u Karlových Varů, u golfového hřiště, ve směru od Prahy na Karlovy Vary, došlo k dopravní nehodě se zraněním - střet nákladního vozidla s osobním. Na místě PČR, RZS a HZS. Provoz je zde řízen kyvadlově jedním jízdním pruhem.

0

Před 2 dny

Potravinářská inspekce zjistila opět polská jablka s pesticidy

Státní zemědělská a potravinářská inspekce (SZPI) zjistila v tržní síti další případ jablek z Polska s nadlimitním obsahem pesticidů. V letošním roce se jedná již o celkově čtvrtý případ zjištění tohoto druhu u jablek polského původu.

0

Před 2 dny

Jenišov: Pozor! Nehoda motocyklu

Na silnici 00635 v Jenišově, Daimlerova 202, okres Karlovy Vary, došlo k dopravní nehodě - havaroval zde motocykl. Buďte v tomto místě obezřetní.

0

Před 2 dny

Nová Role: Střet dvou vozidel

V Nové Roli, v ulici Chodovská, okres Karlovy Vary, došlo k dopravní nehodě bez zranění - střet dvou vozidel. Na místě PČR, probíhá zde vyšetřování nehody.

0

Před 2 dny
szo zapad side