ZPRÁVY AKTUALITY Karlovarský kraj

Chebské muzeum má novou ředitelku

Rada Karlovarského kraje na svém prvním letošním zasedání jmenovala do čela Muzea Cheb Martinu Kulovou.

0

Dnes

Kontrola opět potvrdila vysokou kvalitu potravin oceněných značkou Klasa a Regionální potravina

Výsledky pravidelné kontrolní akce zaměřené na potraviny oceněné značkou Klasa a Regionální potravina opět potvrdily jejich velmi vysokou jakost a bezpečnost.

0

Dnes

Karlovarský kraj: Víkendové Zprávy 3. týdne 2017 (TV Západ)

Vysílání 19.1. - 22.1.2018 1. Karlovy Vary: Vilu v Doubí město přestaví na startovací byty (TV Západ) 2. Cheb: Projekt Brána do nitra země pokračuje (TV Západ) 3. Sokolov: Radary chytají desítky řidičů denně (TV Západ) 4. Ostrov: Nebezpečné návnady ve městě (TV Ostrov) 5. Cheb: Ve městě jsou další podzemní kontejnery (TV Západ) 6. Karlovy Vary: Rekonstrukce Goethovy vyhlídky (TV Duha) pokrač.

0

Včera

Karlovy Vary: Krajská knihovna pořídila pro své čtenáře nové moderní samoobslužné zařízení

Krajská knihovna Karlovy Vary slavnostně uvedla 18. 1. 2018, za účasti radní pro kulturu Karlovarského kraje Mgr. Daniely Seifertové, do provozu nového moderního pomocníka pro své čtenáře. Jedná se o samoobslužné zařízení SelfCheck.

0

Včera

Pernink: U obce došlo ke střetu dvou vozidel

Na silnici 221 u obce Pernink, okres Karlovy Vary, došlo k dopravní nehodě bez zranění - střet dvou vozidel. Projíždějte s opatrností.

0

Včera

Žlutice, Nejdek: Elitní vojáci měli na základních školách velký úspěch

Ani školní zvonění nezastavilo zvídavé otázky školáků - vojáci v Karlovarském kraji zabodovali.

0

Včera

Cheb: Na šestce skončilo vozidlo ve středových svodidlech

Na D6 - 168,4 km na trase Cheb - Dvory došlo k dopravní nehodě bez zranění. Osobní vozidlo zde skončilo ve středových svodidlech. Buďte v tomto místě obezřetní.

0

Před 2 dny

Mariánské Lázně: Město nabádá občany k obezřetnosti

"Prosíme občany i návštěvníky Mariánských Lázních o zvýšenou obezřetnost v nastalém zimním období. Především dbejte opatrnosti na padající sníh ze střech při tomto proměnlivém počasí, kdy velké množství napadaného sněhu následně deštěm vlhne a taje," uvádí na svých facebookových stránkách město Mariánské Lázně.

0

Před 2 dny

Kontrol prodeje vánočních kaprů loni přibylo. Závad bylo méně

Státní veterinární správa v závěru loňského roku tak jako každoročně kontrolovala pouliční prodejce vánočních kaprů po celé České republice. Kontrolou prošlo přes 900 prodejních míst, což představuje zhruba o 200 více než před rokem.

0

Před 2 dny

Ministerstvo obrany: Otevření vojenské školy v Sokolově odložíme o rok, nechceme riskovat reputaci armády

"Chci, aby pobočka vojenské střední školy v Karlovarském kraji byla úspěšnou a prestižní školou," říká ministryně obrany Karla Šlechtová.

0

Před 2 dny

Otovice: Nehoda nákladního vozidla

V obci Otovice, v ulici Mostecká, okres Karlovy Vary, došlo k dopravní nehodě nákladního vozidla. Při nehodě došlo ke stržení telefonního kabelu. Nehoda je bez zranění osob. Průjezd je možný se zvýšenou opatrností.

0

Před 2 dny

Františkovy Lázně: Vernisáž fotografií Pavla Veselého je zrušena

Výstava fotografií Pavla Veselého měla být zahájena za účasti autora dne 19. 1. 2018 v 16 hodin. Muzeum sděluje, že plánovaná vernisáž je zrušena a děkuje za pochopení.

0

Před 2 dny

Odeř: Střet dvou vozidel

Na silnici 2204 u obce Odeř, okres Karlovy Vary, došlo k dopravní nehodě bez zranění - střet dvou vozidel. Projíždějte s opatrností.

0

Před 2 dny

Aš: Ve městě jsou v zimě nedostatečně ošetřené chodníky. Zlepšit to má kontrola ze strany úřadu

Radní měli na programu první řádné schůze roku 2018 k projednání celkem 30 bodů. V úvodu schválili dohodu s obcí Krásná o zajišťování provozu veřejného pohřebiště ve smyslu zákona o pohřebnictví. Stejnou dohodu rada města schválila i s obcí Podhradí.

0

Před 3 dny