ZPRÁVY AKTUALITY Karlovarský kraj

Sokolov, Čestlice: Tanečnice Miráklu si užily hlavní cenu

Spoustu zábavy, relaxace, ale i zajímavých tanečních workshopů si užily tanečnice Miráklu v Aquaparku Čestlice. Právě pobyt v tomto zábavném parku i s ubytováním a stravováním vyhrála skupina jako nejlepší Taneční skupina roku napříč všemi tanečními styly.

0

Dnes

Startuje desátý ročník Logické olympiády

Mensa ČR pořádá pro děti a mládež jubilejní ročník Logické olympiády, v níž o úspěchu nerozhodují znalosti a vědomosti, ale logické uvažování, pohotovost, představivost a rychlost úsudku.

0

Dnes

Karlovarský kraj: Zprávy 38. týdne 2017 (TV Západ)

Vysílání 18.9. - 22.9.2017 1. Sokolov: Váleční veteráni získali ocenění (TV Západ) 2. Cheb: Na Avon pochodu se vybralo více než 37 tisíc korun (TV Západ) 3. Rotava: Na Výlet do pohádky se vydalo 99 dětí (TV Západ) 4. Kynšperk: Fotbalový turnaj prověřil starší přípravky (TV Západ) 5. Sokolov: Bývalí olympionici a reprezentanti se setkali v pivovaru (TV Západ) 6. Ostrov: Výjimečná sbírka porcelánu se prezentuje v letohrádku (TV Západ)

0

Dnes

Kraslice: Hasičům dnes dorazila nová technika

Jedná se o čtyřkolku Polaris Ranger XP 900 včetně vleku k převozu a radlicí na sníh.

0

Včera

Střížov: U obce došlo k dopravní nehodě

Na silnici č. 21 v délce 99 m došlo k dopravní nehodě - střet dvou vozidel. Projíždějte s opatrností.

0

Včera

Chodov: Ve městě jsou další kameny zmizelých

V Chodově u služebny Policie ČR jsou další tři Stolpersteiny – Kameny zmizelých. Připomínají tam památku Františky, Alice a Věry Bergmannových.

0

Včera

Cheb: Navrhněte osobnost města, která získá Ocenění starosty

Město žádá občany o zasílání návrhů na Ocenění starosty pro osobnosti města Chebu za dlouholetou činnost ve prospěch města.

0

Včera

SZPI zakázala 10 tun sušeného ovoce z Číny. Obsahuje zakázaný pesticid Carbofuran

Státní zemědělská a potravinářská inspekce (SZPI) v rámci kontrol přítomnosti pesticidů v potravinách zjistila celkem 9 715 kg nevyhovujícího sušeného ovoce goji původem z Číny (známého též jako kustovnice čínská). U tří kontrolovaných šarží laboratorní rozbor SZPI prokázal kontaminaci pesticidy ze skupiny Carbofuranů, které jsou v EU zakázané.

0

Včera

Nový Kostel: U obce havarovalo vozidlo

Na silnici č. 212 u Nového Kostela, okres Cheb, došlo k dopravní nehodě - havarovalo zde vozidlo. Buďte v tomto místě obezřetní a projíždějte s opatrností.

0

Včera

Rossmann stahuje tabulku nugátu EnerBio. Může obsahovat cizí úlomky

Společnost Rossmann s.r.o. informuje na svých stránkách spotřebitele o stažení potraviny EnerBio – tabulka nugátu s rýžovým nápojem a s kousky kakaových bobů, šarže: L17045.

0

Včera

Nejdek: V Nádražní ulici došlo k dopravní nehodě

V Nejdku, v Nádražní ulici, okres Karlovy Vary, došlo k dopravní nehodě bez zranění - střet dvou vozidel. Projíždějte s opatrností.

0

Včera

Sokolov: Na Dni horníků padl rekord, ukázala se Armáda i menšiny (TV Západ)

Den horníků v Sokolově, který se uskutečnil v sobotu 9. září, se kromě oslavy hornictví prezentoval řadou doprovodných akcí. Jednou z viditelných částí je už dnes tradiční Den národnostních menšin, při kterém se představuje hudba, kuchyně i tradice národů, které v regionu žijí.

0

Před 2 dny

Chebsko: Řidiči pozor! Na šestce hořelo vozidlo

Na dálnici D6 došlo k požáru vozidla. Probíhají zde odklízecí práce. Průjezd je možný se zvýšenou opatrností.

0

Před 3 dny

Toužim: V Plzeňské ulici došlo k dopravní nehodě

Ve městě Toužim, okres Karlovy Vary, došlo v Plzeňské ulici (u Penny Marketu) k dopravní nehodě bez zranění - střet dvou vozidel. Buďte v tomto místě obezřetní.

0

Před 3 dny
Noc boje 2017