ZPRÁVY AKTUALITY Karlovarský kraj

Ministr Ťok podepsal vyhlášku, na D6 od Chebu do Varů se od nového roku neplatí

Ministr dopravy Dan Ťok podepsal vyhlášku, která od 1. ledna 2018 osvobodí od dálničního poplatku dalších 41 kilometrů dálnic. Nechybí mezi nimi ani dálnice D6 v úseku Cheb - Karlovy Vary. Podpis dokumentu uvítala hejtmanka Karlovarského kraje Jana Vildumetzová.

0

Včera

V rámci projektu Máme rádi zvířata SVS navštívila přes 200 školek

V rámci vzdělávacího projektu Máme rádi zvířata v průběhu měsíce října uskutečnili úřední veterinární lékaři 256 přednášek v celkem 212 mateřských školách a celkový počet proškolených předškoláků se vyšplhal přes 6 tisíc.

0

Včera

Aš: Město se zapojilo do projektu Kola pro Afriku

V minulých týdnech se město Aš aktivně zapojilo do charitativního projektu Kola pro Afriku. Cílem projektu je darování kol (většinou již vysloužilých) dětem do Afriky, aby měly usnadněnou cestu za vzděláním při svých cestách do školy.

0

Včera

Cheb: Dnes začalo vědomostní klání studentů gymnázií

Již řadu let je pořadatelem dějepisné soutěže studentů gymnázií z České a Slovenské republiky Gymnázium Cheb. Od jejího začátku stojí v jejím čele organizátor celé akce pedagog Miroslav Stulák.

0

Včera

Karlovy Vary: Zítra se budou konat farmářské trhy

V pátek 24.11. se budou konat Městské farmářské trhy. Letos naposledy si budete moci nakoupit sezonní zeleninu od pěstitelů z Litoměřic.

0

Včera

Rosnice: Vozidlo narazilo do zastávky MHD

Na silnici 2201 v obci Rosnice, okres Karlovy Vary, došlo k dopravní nehodě bez zranění - osobní vozidlo zde narazilo do zastávky MHD.

0

Včera

Pozor! Na šestce došlo k hromadné dopravní nehodě

Na D6 mezi 140 km a 193,3 km ve směru na Prahu došlo k hromadné dopravní nehodě (nehoda 8 vozidel) - náledí. Z tohoto důvodu je uzavřen most u Transmotelu.

0

Včera

Hasiči připravili soutěž o zkušenostech s detektory

Internetovou soutěž připravila Česká asociace hasičských důstojníků (ČAHD) ve spolupráci s HZS Moravskoslezského kraje, HZS Olomouckého kraje a s Fakultou bezpečnostního inženýrství VŠB-TU Ostrava.

0

Před 2 dny

Cheb: Ve čtvrtek se uskuteční dějepisná soutěž

Již tento čtvrtek začne pro studenty gymnázií finále největší republikové dějepisné soutěže. Letošním tématem je období 50. a 60. let minulého století.

0

Před 2 dny

Region: Hejtmanka zůstává ve funkci, plat brát nebude

Vyjádření poslankyně a hejtmanky Karlovarského kraje Jany Vildumetzové ke kumulaci uvolněných funkcí.

0

Před 2 dny

Cheb: Místo betonových zátarasů budou květináče

Chebské vánoční trhy letos budou mít opět bezpečnostní opatření. Stále totiž platí bezpečnostní stupeň jedna a Policie ČR podmínila konání trhů instalací zábran. Na návrh starosty Antonína Jalovce dovezli zaměstnanci CHETESu namísto betonových zátarasů velké květináče.

0

Před 2 dny

Cheb: Ve státní svátek proběhl na radnici Den otevřených dveří (TV Západ)

V pátek 17. listopadu se odehrál na chebské radnici Den otevřených dveří. Ve státní svátek Dne boje za svobodu a demokracii si mohli návštěvníci po skupinkách prohlédnout prostory i se dozvědět zajímavosti z historie místa.

0

Před 3 dny

Kynšperk nad Ohří: Střet dvou vozidel

U Kynšperka nad Ohří, silnice 212, ve směru na Kamenný Dvůr došlo k dopravní nehodě bez zranění - střet dvou vozidel. Pozor! Komunikace je z důvodu této nehody zcela uzavřena.

0

Před 3 dny

Sokolov: Nenechme seniory samotné

Ve čtvrtek 16. listopadu uspořádalo město ve spolupráci s odborem školství dokumentární seminář pro žáky 8. a 9. tříd základních škol.

0

Před 3 dny