ZPRÁVY AKTUALITY Karlovarský kraj

Sokolov: Ocenění získalo sedm válečných veteránů (TV Západ)

Součástí letošního Dne horníků v Sokolově byl i Den s Armádou ČR. Od 13 hodin se na Bohemii prezentovala vojenská bojová technika, ale také ruční zbraně vojáků 4. Brigády rychlého nasazení z Žatce a letouny základny taktického letectva v Čáslavi.

0

Včera

Karlovy Vary: Příští týden proběhne v nemocnici další ročník Barometru zdraví

Už za týden proběhne ve vstupní hale pavilonu A Nemocnice v Karlových Varech další ročník Barometru zdraví. Přijďte se i vy informovat o svém zdravotním stavu.

0

Před 2 dny

Sokolov: Bezplatné vyšetření pigmentových znamének

Preventivní kontrola pigmentových znamének zdarma a bez čekání proběhne dne 18. září na parkovišti u OC Tesco na sídlišti Michal v Sokolově.

0

Před 3 dny

Karlovarský kraj: Zprávy 38. týdne 2018 (TV Západ)

Vysílání 17.9. - 21.9. 2018 1. Karlovy Vary: Nemocnice uspoří 85 milionů na energiích (TV Západ) 2. Sokolov: Ocenění získalo sedm válečných veteránů (TV Západ) 3. Cheb: Fond obnovil Boží muka na Švédském Vrchu (TV Západ) 4. Karlovy Vary: Zavlažovací vaky pro městskou zeleň (TV Duha) 5. Kynšperk: Modernizace kina stála 4 miliony (TV Západ) 6. Sokolov: První parcely na Gsteinigtu prodány (TV Západ) 7. Karlovy Vary: Odehrál se City triatlon 2018 (TV Duha)

0

Před 3 dny

Zastupitelé jednali o otevření výukového střediska letecké školy pro piloty civilních letadel v Karlových Varech

Na zářijovém zasedání Zastupitelstva Karlovarského kraje byl projednáván záměr otevření výukového střediska letecké školy F AIR v Karlových Varech, ve kterém by se měli vzdělávat budoucí piloti civilních letadel.

0

Před 3 dny

Chodov: Běžci vybrali pro Ondráška tisíce korun

Celkem 11 100 korun pro handicapovaného Ondráška Minaříka se podařilo získat pořadatelům Chodovské vlečky. Organizátor závodu, kterým je chodovský Školní atletický klub, vybral peníze v závěru srpna v rámci dalšího ročníku běžeckého závodu.

0

Před 3 dny

Aš: Strážníci si více všímají černých skládek. Původce odhalují i za pomoci fotopastí

V Aši se příliš nedaří snižovat počty černých skládek, které se objevují na různých místech ve městě a jeho okolí. Nejvíc se jich přitom objevuje kolem nádob na separovaný odpad.

0

Před 4 dny

Karlovy Vary: Střet dvou vozidel

V ulici Závodu míru v Karlových Varech, u oddělení PČR, došlo k dopravní nehodě bez zranění - střet dvou vozidel. Na místě PČR, probíhá zde vyšetřování nehody.

0

Před 4 dny

Nový Kostel slaví další úspěch v soutěži Vesnice roku 2018

Nový Kostel se v soutěži Vesnice roku 2018 v České republice umístil na vynikajícím 3. místě.

0

Před 4 dny

Cheb: Pozor! Některé semafory ve městě nefungují

Na křižovatce 17. listopadu a Vrbenského došlo k výměně stožárů a svítidel. Vzhledem ke změně technologie svítidel dochází k výpadkům jednoho komponentu v řadiči, který řídí celý provoz.

0

Před 4 dny

Božičany: Pozor! Střet osobního vozidla s cyklistou

Na silnici 20910 u obce Božičany, okres Karlovy Vary, došlo k dopravní nehodě - střet osobního vozidla s cyklistou. Projíždějte s opatrností, probíhá zde vyšetřování této nehody.

0

Před 5 dny

Karlovarský kraj: Víkendové Zprávy 37. týdne 2018 (TV Západ)

Vysílání 14.9. - 17.9. 2018 1. Sokolov: Den Horníků byl s rekordní účastí (TV Západ) 2. Cheb: Padlo trestní oznámení na část bývalého vedení města (TV Západ) 3. Chodov: Ve městě se předvedla putovní kovárna (TV Chodov) 4. Milíkov: Kraj opravuje vzácný statek (Karlovarský kraj)

0

Před 6 dny

Region, Sokolov: Ceny za dobrotu kraje byly rozdány (TV Západ)

Letošní ročník Dobroty Karlovarského kraje se odehrál během Dne horníků v Sokolově. Ocenění si odnesla řada regionálních výrobců za produkty, které pocházejí z našeho kraje.

0

Před týdnem

Region, Sokolov: Pobočka policejní školy zahájila provoz (TV Západ)

Vyšší policejní a střední policejní škola Ministerstva vnitra v Praze má nově otevřenou pobočku v Karlovarském kraji. A to konkrétně v sokolovské Integrované střední škole technické a ekonomické. Do prvního ročníku čtyřletého maturitního oboru Bezpečnostně právní činnost nastoupilo 26 žáků.

0

Před týdnem
szo zapad side