ZPRÁVY AKTUALITY Karlovarský kraj

Aš: U města havarovalo osobní vozidlo

Na silnici 64 u Aše, okres Cheb, v délce 1,2 km, došlo k dopravní nehodě bez zranění - havarovalo zde osobní vozidlo. Na místě PČR. Buďte v tomto místě obezřetní.

0

Dnes

Kynšperk: Domov pro seniory obhájil 4 hvězdy (TV Západ)

Celkové hodnocení čtyři hvězdy obhájil Domov pro seniory v Kynšperku – Dolních Pochlovicích. Ke slavnostnímu předání došlo za účasti řady představitelů kraje, měst i personálu domova ve čtvrtek 11. října. Ceny uděluje Asociace poskytovatelů sociálních služeb sdružující více než tisícovku subjektů.

0

Dnes

Cheb: Bezpříspěvkoví dárci krve převzali Janského medaile

Zlatá medaile profesora Jana Janského se uděluje za 40 odběrů, stříbrná za 20 a bronzová za 10

0

Včera

Jak vypadal rok 1938 v Karlových Varech, prozradí přednáška

Nenechte si ujít zajímavou přednášku, která se uskuteční ve čtvrtek 18. října v Muzeu Karlovy Vary.

0

Včera

Karlovy Vary: Prostranství před Tržnicí zítra opět zaplní farmáři

Městská společnost KV City Centrum pořádá v pátek 19. října další farmářské trhy. Uskuteční se jako obvykle před budovou Městské tržnice ve Varšavské ulici od 9 hodin do vyprodání zásob. Velkou část tržiště zaplní pěstitelé české zeleniny z okolí Loun a Litoměřic.

0

Včera

Cheb: Dobrovolní hasiči převzali prapor a ocenění (TV Západ)

V chebské obřadní síni se ve středu 3. října uskutečnilo slavnostní předání praporu a ocenění chebským dobrovolným hasičům. V současné době působí na území Chebu pouze kromě profesionálů už jen Sbor dobrovolných hasičů Cheb – Háje.

0

Včera

Horní Slavkov: U města došlo k dopravní nehodě se zraněním

Na silnici 20 u Horního Slavkova, okres Sokolov, došlo k dopravní nehodě se zraněním - střet dvou vozidel. Na místě PČR, HZS a RZS. Dopravu řídí policie. Buďte v tomto místě obezřetní.

0

Před 2 dny

Žáci ISŠ Cheb zvítězili na veletrhu Educa MyJob Liberec 2018

V uplynulých dnech se Integrovaná střední škola Cheb - Houslařská škola zúčastnila 12. ročníku prezentační akce škol a firem "Educa MyJob Liberec 2018."

0

Před 2 dny

Belgický velvyslanec navštívil Karlovarský kraj

Velvyslanec Belgického království v České republice Grégoire Vardakis přijel na pracovní návštěvu do našeho regionu. Na krajském úřadě jej přivítal náměstek hejtmanky Karlovarského kraje Martin Hurajčík.

0

Před 2 dny

Sokolov: Tři strany podepsaly koaliční dohodu (TV Západ)

Nové vedení města Sokolova se bude skládat ze tří koaličních stran. V pondělí 15. října podepsali jejich zástupci koaliční dohodu v kanceláři starosty za přítomnosti budoucí Rady města a médií.

0

Před 2 dny

Jak se cestovalo na železnici přibližně před 100 lety a dnes?

Železnice po sto letech – více cestujících, více vlaků, rychlejší cestování.

0

Před 3 dny

Karlovarský kraj: Zprávy 42. týdne 2018 (TV Západ)

Vysílání 15.10. - 19.10. 2018 1. Sokolov: Tři strany podepsaly koaliční dohodu (TV Západ) 2. Horní Slavkov: Nová budova slouží cestářům (TV Západ) 3. Cheb: Dobrovolní hasiči převzali prapor a ocenění (TV Západ) 4. Sokolov: (Za)Chráněné dílny zaměstnávají 35 handicapovaných (TV Západ) 5. Kynšperk: Domov pro seniory obhájil 4 hvězdy (TV Západ)

0

Před 3 dny

Chodov: Ve městě budou položeny další kameny zmizelých

Položením dalších kamenů zmizelých si Chodov připomene výročí křišťálové noci, od které letos 9. listopadu uplyne 80 let.

0

Před 3 dny

Kraj vyhlašuje soutěž o ztvárnění maskota olympiády dětí a mládeže

Každé olympijské hry mají svého maskota, který se společně se sportovci raduje z jejich úspěchu a povzbuzuje je do dalších bojů. Nejinak by tomu mělo být i v případě Her IX. zimní olympiády dětí a mládeže 2020 v Karlovarském kraji. Proto kraj vyhlašuje výtvarnou soutěž o návrh podoby a jména maskota, jenž se stane symbolem této sportovní události.

0

Před 3 dny
uniweb home weby