ZPRÁVY AKTUALITY Karlovarský kraj

Karlovy Vary: Zpřístupnění lávky přes Horní nádraží zdržela krádež

Lávka na Horním nádraží měla být zpřístupněna už tento týden, ale její zprovoznění trochu posunuli zloději, kteří stavební firmě minulý čtvrtek v noci ukradli čidla a přívodní kabely nezbytné pro zátěžovou zkoušku. Krádež byla nahlášena na Policii ČR.

0

Dnes

Cheb: Knihovnice navštívily nejstarší čtenářku

Knihovnice uvítala paní Jana Náhlovská, nejstarší čtenářka Městské knihovny v Chebu, která se ve věku 99 let může právem pyšnit úžasnou vitalitou! Rodilá Pražačka, vyučená švadlena, žila v Chebu s manželem již před druhou světovou válkou.

0

Dnes

Karlovy Vary: Keramka již není pod památkovou ochranou

Ministerstvo kultury ČR rozhodlo o tom, že sejme památkovou ochranu z budovy bývalé keramické školy v Karlových Varech. Na základě odborného posudku, který vypracoval Kloknerův ústav ČVUT Praha na žádost kraje, došlo k závěru, že stav železobetonových stropů je havarijní a zesilování stropní konstrukce je vzhledem k nízké pevnosti betonu neproveditelné.

0

Dnes

Karlovy Vary: Vysoká škola neotevře obor fyzioterapie (TV Západ)

Z plánovaného otevření oboru fyzioterapie v Karlových Varech sešlo. Několik let trvající snaha města o zahájení výuky pobočky 3. Lékařské fakulty Univerzity Karlovy narazila na špatné výsledky při přijímacím řízení.

0

Dnes

SZPI zjistila v tržní síti Tesco čaj s halucinogeny

Státní zemědělská a potravinářská inspekce (SZPI) zjistila nevyhovující čaj - Tesco Mix of Herbs, bylinný čaj, porcovaný, v distribuční síti společnosti Tesco Stores ČR a.s.

0

Včera

Karlovarský kraj: Zprávy 29. týdne 2018 (TV Západ)

Vysílání 16.7. - 23.7. 2018 1. Karlovy Vary: Vysoká škola neotevře obor fyzioterapie (TV Západ) 2. Cheb: V parku Míru začíná revitalizace (TV Západ) 3. Sokolov: Investor BMW se prezentoval akcí pro děti (TV Západ) 4. Karlovy Vary: Posudek potvrdil havarijní stav keramky (TV Západ) 5. Karlovy Vary: Provoz krematoria skončí, zbydou jen obřady (TV Západ) 6. Sokolov: Děti pojmenovaly sanitku (Karlovarský kraj)

0

Včera

Cheb: Pozor! Ve městě je další uzavírka

Mnozí řidiči byli překvapeni další uzavírkou v Chebu.

0

Včera

Podmínky pro cestování se zvířaty do zahraničí

Řada lidí na dovolenou do zahraničí cestuje ve společnosti zvířecího společníka, nejčastěji se jedná o psa nebo kočku. Cestování se zvířaty v zájmovém chovu po členských zemích Evropské unie je možné za podmínek stanovených příslušným unijním nařízením.

0

Před 2 dny

SZPI zakázala cukrovinky nebezpečné pro alergiky

Státní zemědělská a potravinářská inspekce (SZPI) nařídila společnosti Kaufland Česká republika v.o.s., aby neprodleně stáhla ze své tržní sítě nevyhovující potravinu Madison – Sušenky s kousky tmavé a mléčné čokolády a rozinkami v balení 150 g, datum minimální trvanlivosti do 12. 3. 2019, číslo šarže: L3181111, výrobce neuveden, země původu: Polsko.

0

Před 3 dny

Karlovy Vary: Aktuální uzavírky a dopravní omezení ve městě a jeho okolí

Dne 14.7.2018 od 08:00 do 23:00 hodin bude úplně uzavřen provoz na silnici III/19824 na trase: konec ulice Tepelská a začátek ulice Nádražní v Bečově nad Teplou v celkové délce cca 50 m z důvodu pořádání akce „XV. Bečovské slavnosti.“ Současně se nařizuje obousměrná objížďka po místních komunikacích a stanovuje se její trasa: - od křižovatky silnice III/19824 ulice Tepelská a místní komunikace p.p.č. 3131/1, na ulici Školní, dále na ulici Nádražní a zpět.

0

Před 3 dny

Cheb: Pozor! V ulici Tršnická náklaďák strhl troleje

V Chebu, v ulici Tršnická, došlo k dopravní nehodě - nákladní vozidlo zde strhlo troleje a poškodilo závoru. Železniční přejezd P100 je uzavřen.

0

Před 4 dny

O školní obědy zdarma je čím dál větší zájem

Ještě na počátku uplynulého školního roku, v září 2017, byl zájem o bezplatné školní stravování v rámci projektu Obědy do škol v Karlovarském kraji minimální.

0

Před 4 dny

V sobotu se opět jede Chebská veterán rallye

V sobotu 14. července se uskuteční již 8. ročník Chebské veterán rallye, kterou pořádá zdejší Klub historických vozidel.

0

Před 5 dny

Nová legislativa přináší změny ve vydávání osobních dokladů

Od 1. července letošního roku začala platit nová legislativa, která zjednodušila a uspíšila proces vydávání osobních dokladů.

0

Před 5 dny
szo zapad side