ZPRÁVY AKTUALITY Karlovarský kraj

NMS vydalo výroční zprávu o drogách

V pátek 7. 12. 2017 vydalo Národní monitorovací středisko (dále jen NMS) Výroční zprávu o stavu ve věcech drog v České republice v roce 2017.

0

Dnes

V Lokti by kraj mohl začít nabízet středoškolský obor uměleckého směru

Karlovarský kraj zvažuje budoucí využití Střední průmyslové školy v Lokti. Jedním ze záměrů je zavést v Lokti obor uměleckého směru, kde by mohli studovat středoškoláci, kteří jinak odcházejí na konzervatoř do Plzně nebo do Prahy.

0

Dnes

Stráž nad Ohří: Osobní vozidlo skončilo na střeše v příkopu

Na silnici 13 ve Stráži nad Ohří, okres Karlovy Vary, došlo k dopravní nehodě se zraněním - osobní vozidlo zde skončilo na střeše v příkopu. Z vozidla se kouří. Na místě PČR, HZS a ZZS.

0

Dnes

Silnice v Dolních Dvorech získala nový povrch

Další úsek opravené silnice mají na svém kontě krajští silničáři. Jedná se o komunikaci II. třídy v Dolních Dvorech. V délce 1,5 kilometru je nový povrch vozovky, vodorovné dopravní značení a vznikl i nový ostrůvek. Na snímcích stav před a po opravách.

0

Dnes

Karlovarský kraj: Zprávy 50. týdne 2018 (TV Západ)

Vysílání 10.12. - 14.12. 2018 1. Cheb: Zastupitelstvo vyhláškou vymístilo hazard z města (TV Západ) 2. Mariánské Lázně: Město úřaduje v provizoriu (TV Západ) 3. Sokolov: Stovky čertů ovládly centrum města (TV Západ) 4. Bochov: Zahájení adventu provázel déšť a zpěv (TV Západ)

0

Včera

Letos probíhá VII. ročník ankety Kraj mého srdce

Pod záštitou Asociace krajů České republiky letos probíhá již VII. ročník ankety o ceny Kraj mého srdce, který pořádá vydavatelství KAM po Česku.

0

Včera

Kraslice: Pád osoby pod přípojné vozidlo

V Kraslicích, v ulici Říční, okres Sokolov, došlo k pádu osoby pod přípojné vozidlo. Buďte v tomto místě obezřetní.

0

Včera

Velká Hleďsebe: Osobní vozidlo zde srazilo chodce

V obci Velká Hleďsebe, v ulici Pohraniční stráže, okres Cheb, došlo k dopravní nehodě se zraněním - střet osobního vozidla s chodcem.

0

Před 2 dny

Ostrov: Opilý muž si ustlal uprostřed silnice. V dechu měl 3,17 promile

Události ve městě Ostrov za měsíc listopad 2018.

0

Před 2 dny

Cheb: Parkovací systém se zjednoduší

Parkovací systém, který v širším centru města zkušebně funguje od začátku letošního března, se dočká v průběhu příštího roku dalších úprav.

0

Před 3 dny

Sokolov: Burza pro Dobrého anděla

Stalo se již tradicí, že se na ZŠ Rokycanova vždy ke konci roku, v měsíci listopad - prosinec, koná tradiční burza. Je to charitativní akce, kterou netrpělivě očekávají děti i rodiče. Děti přinesou během jednoho týdne hračky a knížky a další týden mají šanci si nakoupit něco nového a tím přispět na vybraného nemocného chlapce či dívku. Tyto vybrané děti jsou z bezprostředního okolí a jsou kvůli své nemoci registrováni a podporováni Dobrým andělem. Letos byla sbírka na Kubíka, desetiletého chlapc

0

Před 3 dny

SZPI zakázala falšovaný výběrový džem

Státní zemědělská a potravinářská inspekce (SZPI) nařídila společnosti Kaufland Česká republika v.o.s., aby neprodleně stáhla ze všech svých poboček falšovanou potravinou K-Classic Višňový džem výběrový, v balení 450 g, datum minimální trvanlivosti: 27. 10. 2019, označeno: „prodávající: Kaufland Česká republika v.o.s., Bělohorská 203, Praha,“ vyrobeno v Německu.

0

Před 3 dny

Karlovy Vary: U města narazila dodávka do svodidel

Na silnici 6 u Karlových Varů, došlo k dopravní nehodě - dodávka narazila do svodidel. Na místě policejní hlídka.

0

Před 3 dny

Meteorologové varují před silným větrem

Výstraha platí od 7.12.2018 od 21:00 hodin do 9.12.2018 do 15:00 hodin, a to pro Karlovarský kraj, Hlavní město Praha, Středočeský kraj, Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Ústecký kraj a Liberecký kraj.

0

Před 4 dny
uniweb side weby