ZPRÁVY AKTUALITY Karlovarský kraj

Františkovy Lázně: Střet osobního vozidla s nákladním

Na silnic 21 u Františkových Lázních, okres Cheb, v délce 241 m, došlo k dopravní nehodě - střet osobního vozidla s nákladním. Na místě PČR.

0

Včera

SZPI nařídila stažení ovoce goji kontaminované pesticidem carbofuranem

Státní zemědělská a potravinářská inspekce (SZPI) nařídila společnosti Lidl Česká republika v.o.s., aby ze všech svých poboček neprodleně stáhla potravinu Vemondo Goji – sušené plody kustovnice čínské, v balení 70 g, šarže L7195B. Dodavatelem potraviny je společnost Noberasco S.p.A., Carcere, Itálie.

0

Včera

Bor: Střet dvou vozidel

Na silnici 13 u Boru, okres Karlovy Vary, došlo k dopravní nehodě bez zranění - střet dvou vozidel. Pozor! Silný provoz.

0

Včera

Nová Role: Osobní vozidlo narazilo do stromu

Na silnici 2224 u Nové Role, okres Karlovy Vary, v délce 171 m, došlo k dopravní nehodě se zraněním - osobní vozidlo narazilo do stromu. Probíhá zde vyšetřování nehody, buďte v tomto místě obezřetní.

0

Včera

Cheb: Město se připojuje k opatření nevyplácení doplatků na bydlení

Jedná se o lokalitu Hálkovy ulice, kde je podle šetření zvýšený výskyt nežádoucích jevů ve městě.

0

Před 2 dny

Stráž nad Ohří: Pád větve na osobní vozidlo za jízdy

Na silnici 13 u Stráže nad Ohří, okres Karlovy Vary, směr Chomutov, došlo k dopravní nehodě bez zranění - pád větve na osobní vozidlo za jízdy. Buďte v tomto místě obezřetní.

0

Před 2 dny

Kraj požaduje zastoupení ve Správní radě Nadace FILM - FESTIVAL Karlovy Vary

Karlovarský kraj patří k partnerům Mezinárodního filmového festivalu (MFF) stejně jako město Karlovy Vary. Při plánovaných změnách v obsazení Správní rady Nadace FILM - FESTIVAL Karlovy Vary však její předseda, primátor krajského města Petr Kulhánek, se zástupcem kraje nepočítá.

0

Před 2 dny

Cheb: Denní stacionář se nejspíš přestěhuje do školky v Bezručově ulici

Zastupitelé na svém březnovém zasedání částečně zrušili říjnové usnesení z loňského roku o přesunu denního stacionáře do objektu Kamenná 40.

0

Před 2 dny

Dolní Žďár: Nalezený pes je umístěn v Psím útulku Bety. Hledá se majitel

Dnes odchycený pes (viz foto) je umístěný do útulku Bety, pokud víte komu patří, volejte MP Ostrov 156 nebo útulek 601 087 018.

0

Před 3 dny

Nezapomeňte na očkování proti klíšťové encefalitidě, připomíná Krajská hygienická stanice

Ačkoliv má Česká republika dlouhodobě jeden z nejvyšších výskytů klíšťové encefalitidy v Evropě, ochrana populace prostřednictvím očkování se nijak výrazně nezvyšuje. Pozdní odhalení tohoto závažného virového onemocnění nebo jeho komplikovaný průběh může přitom zanechat trvalé následky. Myslete proto na včasné očkování.

0

Před 3 dny

Karlovarský kraj: Zprávy 12. týdne 2018 (TV Západ)

Vysílání 19.3. - 23.3. 2018 1. Cheb: Muzeum získalo německou velikonoční hvězdu (TV Západ) 2. Jáchymov: Velikonoční jarmark se konal na radnici (TV Ostrov) 3. Březová: Přehlídka harmonikářů se koná již tuto sobotu (TV Západ) 4. Cheb: Na festivalu FIJO zahraje dánský dívčí orchestr (TV Západ) 5. Ostrov: Ekocentrum má nového čtyřnohého kolegu (TV Ostrov)

0

Před 3 dny

SPŠ Ostrov získala titul Inovativní škola roku 2018

Titul udělila Střední průmyslové škole Ostrov Česká společnost pro kybernetiku a informatiku (ČSKI) v rámci Národní soutěže digitální gramotnosti.

0

Před 3 dny

Anketa Strom roku 2018 letos hledá živoucí symboly demokracie a svobody

Nadace Partnerství vyhlašuje již sedmnáctý ročník celostátní ankety Strom roku, letos navíc s podtitulem Stromy svobody.

0

Před 4 dny

ISŠ Cheb má zbrusu nový moderní traktor

Moderní traktor Zetor Proxima slouží ve výuce žákům oboru Agropodnikání ISŠ Cheb, kteří studují v Dalovicích.

0

Před 4 dny
uniweb side weby