ZPRÁVY AKTUALITY Karlovarský kraj

Karlovy Vary: Dopravní omezení ve městě a jeho okolí

Součástí souhrnu aktuálních uzavírek a dopravních omezení jsou i omezení související s konáním 53. ročníku Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary.

0

Dnes

Cheb: Recyklojízda na podporu dobré věci

V pátek 22.6.2018 v odpoledních hodinách dorazil tým cyklistů upozorňující na nutnost a potřebu třídění a recyklaci použitých baterií do Chebu.

0

Dnes

Stále častěji žáci po základní škole nastupují na úřad práce. Karlovarský kraj to chce změnit

Karlovarský kraj připravuje zákonodárnou iniciativu týkající se školství. Chce bránit tomu, aby žáci ze základních škol šli rovnou na úřad práce.

0

Dnes

Nová dohoda narovná vztahy mezi Karlovarským krajem a Nemos Sokolov

Krajský radní pro oblast zdravotnictví Jan Bureš a jednatelé Nemos Sokolov Barbora Vaculíková a Václav Jirků slavnostně podepsali společnou dohodu o úplném a konsolidovaném znění smluv uzavřených v souvislosti s provozováním Nemocnice Sokolov a o upřesnění některých práv a povinností z nich vyplývajících.

0

Dnes

Tapír aneb Jak začínali autoři kresleného humoru - Pavel Starý

Každý z nás se musel naučit tomu, co dnes umí. Nejinak tomu bylo i u autorů časopisu Tapír. Ani jim nestačilo jen mít talent. Také museli cvičit, zdokonalovat se a vytrvat ve svém snažení. Je zajímavé kouknout se do minulosti, jak vypadala kresba těch, které dnes obdivujeme, co dovedou. Dalším námi představeným autorem je Pavel Starý.

0

Včera

Podhrad: Střet dvou vozidel

Na silnici 2148 u Podhradu, okres Cheb, došlo k dopravní nehodě bez zranění - střet dvou vozidel. Projíždějte s opatrností.

0

Před 2 dny

Karlovy Vary: U města havarovalo vozidlo mimo vozovku

Na silnici 6 u Karlových Varů, pod odbočkou na Hůrky, ve směru na Karlovy Vary došlo k dopravní nehodě se zraněním - osobní vozidlo havarovalo mimo vozovku. Na místě IZS.

0

Před 2 dny

Loket: Pozor! Nehoda se zraněním. Střet dvou vozidel

V ulici Revoluční v Lokti, okres Sokolov, silnice II/209, u domu čp. 216/34, došlo k dopravní nehodě se zraněním - střet dvou vozidel. Na místě PČR a záchranné složky. Úsek silnice Loket - Údolí je uzavřen.

0

Před 2 dny

Boží Dar získal cenu v celostátní soutěži třídění odpadu

Město Boží Dar zvítězilo v jedné z kategorií 14. ročníku celostátní soutěže obcí v třídění odpadů. Soutěž s názvem "O křišťálovou popelnici 2017" vyvrcholila slavnostním večerem v Hradci Králové.

0

Před 2 dny

Nová Ves: Osobní vozidlo narazilo do stromu

Na silnici 21020 v Nové Vsi, okres Sokolov, došlo k vážné dopravní nehodě se zraněním. Osobní vozidlo narazilo do stromu.

0

Před 2 dny

Chodov: Vandalové řádili u Bílé vody

Před měsícem osadilo město Chodov na Bílé vodě dřevěné převlékárny. Jejich úkolem bylo zlepšit volnočasové podmínky pro Chodováky a všechny návštěvníky tohoto přírodního koupaliště.

0

Před 3 dny

Potravinářská inspekce opět zjišťuje případ falšování obsahu masa v masném výrobku z Polska

Státní zemědělská a potravinářská inspekce (SZPI) zjistila další případ falšovaného masného výrobku polského výrobce v české tržní síti. Jednalo se o potravinu BEST Šunková Delikatesa HOVĚZÍ, hmotnost 120 g, DMT 01 02 21, výrobce: Wielkopolskie Zakłady Mięsne "AGRICO" Spółka, 62-800 Kalisz Pawłówek 36, Polsko.

0

Před 3 dny

Karlovarský kraj: Víkendové Zprávy 25. týdne 2018 (TV Západ)

Vysílání 22.6. - 25.6. 2018 1. Cheb: Městské koupaliště by mohlo vzniknout u sportovního areálu (TV Západ) 2. Sokolov: Den cyklostezky Ohře přilákal stovky účastníků (TV Západ) 3. Březová: Do města se sjeli mistři seker a pil (TV Západ) 4. Cheb: Rekonstrukce nemocnice pokračuje (TV Západ) 5. Ostrov: Gymnázium staví nový koridor (Karlovarský kraj)

0

Před 3 dny

Cheb: Turistický den u Bismarckovy rozhledny

V sobotu 23.6.2018 od 14:00 do 17:00 hodin se koná 13. ročník přátelského setkání na Zelené hoře.

0

Před 3 dny
uniweb home weby