ZPRÁVY AKTUALITY Karlovarský kraj

Stará Voda: Střet dvou vozidel

Na silnici 21 u Staré Vody, okres Cheb, došlo k dopravní nehodě bez zranění - střet dvou vozidel. Na místě PČR.

0

Včera

Lázeňská města čeká nejvýznamnější etapa procesu k zápisu na seznam UNESCO

Evropská lázeňská města, která v rámci takzvané sériové nominace usilují o zápis na Seznam světového dědictví UNESCO, čeká přelomový okamžik. V úterý 22. ledna 2019 dojde na českém velvyslanectví v Paříži ke slavnostnímu podepsání hotové nominační dokumentace.

0

Včera

Karlovarský kraj: Víkendové Zprávy 3. týdne 2019 (TV Západ)

Vysílání 18.1. - 21.1. 2019 1. Region: Sněhová kalamita zaměstnala také hasiče i policisty (TV Západ) 2. Cheb: Lávka do Hájů je po roce znovu otevřena (TV Západ) 3. Sokolov: Byty ve ZDRAPOSO budou hotové koncem léta (TV Západ) 4. Cheb: Studie o odpadech odhaluje slabé třídění ve městě (TV Západ) 5. Region: Vojenská škola láká nové uchazeče (TV Kraj)

0

Včera

Karlovy Vary: Osobní vozidlo narazilo do svodidel

Na silnici 6 u Karlových Varů došlo k dopravní nehodě bez zranění - osobní vozidlo narazilo do svodidel. Pozor, na vozovce je v celé šíři překážka, která brání v provozu.

0

Včera

Karlovy Vary: Pozor na sněhové jazyky

Na silnici 6 u Karlových Varů, kolem golfového hřiště v obou směrech jsou sněhové jazyky. Pozor! Kluzká vozovka, jízda se zvýšenou opatrností. Na místě PČR a SÚS.

0

Včera

Hazlov: Pozor! Ledovka a kamion v příkopu

Na silnici 64 u Hazlova, okres Cheb, tzv. hazlovské esíčko, je kamion v příkopu. Na místě PČR. Silnice je průjezdná s opatrností - ledovka.

0

Včera

Boží Dar: Město zakázalo vstup do obecních lesů

Řidiči i chodci, pozor, na mnohých místech kraje pořád hrozí v souvislosti s počasím pád stromů na vozovku, a to nejenom v horských částech Karlovarského kraje.

0

Včera

Cheb: Střet osobního vozidla s nákladním

Na silnici 214 v Chebu, v délce 558 m došlo k dopravní nehodě bez zranění - střet osobního vozidla s nákladním. Na místě PČR.

0

Před 2 dny

Cheb: Lávka do Hájů je opravena a již v provozu

Téměř po roce je znovu zprovozněna lávka do Hájů. Obyvatelé této chebské čtvrti se tak opět dostanou nejkratší cestou do centra města.

0

Před 2 dny

Chodov: Infocentrum má další certifikát kvality

Mezi velmi úzkou skupinu držitelů certifikátu Českého systému kvality služeb II. stupně se zařadilo chodovské infocentrum. V západních Čechách je dokonce jediné, které toto ocenění získalo.

0

Před 2 dny

Cheb: Střet dvou vozidel

Na silnici 606 u Chebu, Dolní Dvory, došlo k dopravní nehodě bez zranění - střet dvou vozidel. Na místě PČR. Projíždějte s opatrností.

0

Před 2 dny

Cheb: Strážníci vytáhli z Ohře pejska. Hledá se majitel

Podchlazeného pejska objevili v řece strážníci MP. Nyní je na služebně a bude převezen do útulku.

0

Před 2 dny

Před Vánoci bylo zkontrolováno více než tisíc prodejců kaprů

Tak jako každoročně i před loňskými Vánocemi kontrolovali veterinární inspektoři, zda pouliční prodejci kaprů dodržují platné předpisy. Jejich kontrolou prošla před svátky více než jedna tisícovka prodejních míst. Z toho alespoň jednu závadu zjistili ve třech procentech případů.

0

Před 3 dny

Studenti chebského gymnázia bodovali v mezinárodní soutěži

Skvělého úspěchu dosáhlo Gymnázium Cheb v online mezinárodní soutěži Best In Deutsch, které se účastnilo na 221 škol ze 7 zemí světa. Mezi 158 středními školami v České republice obsadilo výborné 2. místo a na světě je celkově 7.

0

Před 3 dny
szo zapad side