ZPRÁVY AKTUALITY Karlovarský kraj

Horní Slavkov: U města došlo k dopravní nehodě se zraněním

Na silnici 20 u Horního Slavkova, okres Sokolov, došlo k dopravní nehodě se zraněním - střet dvou vozidel. Na místě PČR, HZS a RZS. Dopravu řídí policie. Buďte v tomto místě obezřetní.

0

Včera

Žáci ISŠ Cheb zvítězili na veletrhu Educa MyJob Liberec 2018

V uplynulých dnech se Integrovaná střední škola Cheb - Houslařská škola zúčastnila 12. ročníku prezentační akce škol a firem "Educa MyJob Liberec 2018."

0

Včera

Belgický velvyslanec navštívil Karlovarský kraj

Velvyslanec Belgického království v České republice Grégoire Vardakis přijel na pracovní návštěvu do našeho regionu. Na krajském úřadě jej přivítal náměstek hejtmanky Karlovarského kraje Martin Hurajčík.

0

Včera

Sokolov: Tři strany podepsaly koaliční dohodu (TV Západ)

Nové vedení města Sokolova se bude skládat ze tří koaličních stran. V pondělí 15. října podepsali jejich zástupci koaliční dohodu v kanceláři starosty za přítomnosti budoucí Rady města a médií.

0

Včera

Jak se cestovalo na železnici přibližně před 100 lety a dnes?

Železnice po sto letech – více cestujících, více vlaků, rychlejší cestování.

0

Před 2 dny

Karlovarský kraj: Zprávy 42. týdne 2018 (TV Západ)

Vysílání 15.10. - 19.10. 2018 1. Sokolov: Tři strany podepsaly koaliční dohodu (TV Západ) 2. Horní Slavkov: Nová budova slouží cestářům (TV Západ) 3. Cheb: Dobrovolní hasiči převzali prapor a ocenění (TV Západ) 4. Sokolov: (Za)Chráněné dílny zaměstnávají 35 handicapovaných (TV Západ) 5. Kynšperk: Domov pro seniory obhájil 4 hvězdy (TV Západ)

0

Před 2 dny

Chodov: Ve městě budou položeny další kameny zmizelých

Položením dalších kamenů zmizelých si Chodov připomene výročí křišťálové noci, od které letos 9. listopadu uplyne 80 let.

0

Před 2 dny

Kraj vyhlašuje soutěž o ztvárnění maskota olympiády dětí a mládeže

Každé olympijské hry mají svého maskota, který se společně se sportovci raduje z jejich úspěchu a povzbuzuje je do dalších bojů. Nejinak by tomu mělo být i v případě Her IX. zimní olympiády dětí a mládeže 2020 v Karlovarském kraji. Proto kraj vyhlašuje výtvarnou soutěž o návrh podoby a jména maskota, jenž se stane symbolem této sportovní události.

0

Před 2 dny

Natoč video a vyhraj v soutěži Youtuber mobil

Je ti více jak třináct let a baví tě natáčení krátkých videí? Pak se určitě přihlas do soutěže Youtuber, kterou pořádá Karlovarská agentura rozvoje podnikání.

0

Před 3 dny

Centrum zdraví a bezpečí vznikne i v Budapešti

Záchranáři z Maďarska se inspirovali karlovarským centrem, s vybudováním městečka bude pomáhat Asociace Záchranný kruh.

0

Před 3 dny

Dalovičtí logistici se radují z vítězství

Ve druhém říjnovém týdnu pořádala Střední škola logistická v Dalovicích jubilejní 10. ročník celostátní soutěže „Logistik Junior.“

0

Před 3 dny

Hlavní změny v jízdním řádu 2019 u mezistátních a dálkových vlaků Českých drah

U vnitrostátních dálkových vlaků představuje největší změny zrychlení dopravy mezi Prahou, Plzní a dalšími západočeskými městy, náhrada některých doplňkových vlaků InterCity spoji SC Pendolino a více přímých spojů mezi Prahou a Opavou.

0

Před 3 dny

Sokolov: Tísňové tlačítko opět pomáhalo

Seniorce se v nočních hodinách udělalo nevolno a z tohoto důvodu si vymáčknutím tlačítka přivolala hlídku strážníků.

0

Před 3 dny

Kraj: Kraj chce vyjmout úsek silnice z plánovaného mýta (TV Západ)

Chystané zpoplatnění 900 kilometrů silnic I. třídy v celé republice pro kamionovou dopravu by se i v Karlovarském kraji mohlo projevit tím, že by se část dopravy přesunula na komunikace nižších tříd.

0

Před 4 dny
uniweb home weby