ZPRÁVY AKTUALITY Karlovarský kraj

Vyšla kniha o květeně Soosu

S podporou Karlovarského kraje byla vydána kniha, která na 424 stranách přináší informace o současnosti i historii květeny jednoho z nejnavštěvovanějších míst západních Čech.

0

Včera

Karlovy Vary: Letošní výtěžek Tříkrálové sbírky je rekordní

Tříkrálovou sbírku 2019 v Karlových Varech, okolních městech a obcích organizovala Farní charita Karlovy Vary.

0

Včera

Boží Dar: Město odvolalo zákaz vstupu na lesní cesty

Město Boží Dar odvolává svůj zákaz vstupu na městské lesní cesty, které jsou upravovány pro běžkaře, a to od dnešního dne - úterý 22. ledna 2019.

0

Včera

Cheb: Výročí Jana Palacha si připomněla veřejnost pochodem (TV Západ)

Podobně jako na jiných místech si i v Chebu připomněla veřejnost události roku 1969. Pod názvem "Palach - 50 let poté" se konal úctyhodně navštívený vzpomínkový průvod a pietní rituál k 50. výročí úmrtí Jana Palacha.

0

Včera

Karlovarský kraj: Zprávy 4. týdne 2019 (TV Západ)

Vysílání 21.1. - 25.1. 2019 1. Cheb: Výročí Jana Palacha si připomněla veřejnost pochodem (TV Západ) 2. Mariánské Lázně: Lyžařský areál brzy otevře kompletně (TV Západ) 3. Cheb: V Dragounské 12 vznikne Dům sociálních služeb (TV Západ) 4. Karlovy Vary: Technologie pro Vřídlo zůstane v podzemí (TV Západ) 5. Ostrov: V knihovně se představili Henychová a Klecandr (TV Ostrov) 6. Cheb: Písečná a dva vnitrobloky v centru se dočkají úprav (TV Západ)

0

Před 2 dny

Aš: Od požáru evangelického kostela uplynulo 59 let

Dne 19. 1. 1960 došlo v Aši k tragickému požáru, který znamenal zánik jedné z nejkrásnějších památek Aše – evangelický kostel Nejsvětější Trojice.

0

Před 2 dny

Karlovy Vary: Infocentrum získalo ocenění za turistickou kartu

Infocentrum města Karlovy Vary bylo oceněno za svůj projekt turistické karty Karlovy VARY REGION CARD. Projekt se umístil na 3. místě celorepublikové soutěže Velká cena cestovního ruchu 2018/2019 v kategorii Nejlepší turistický produkt.

0

Před 2 dny

Sokolov: Nemocnice má novou endoskopickou věž za více než 3 miliony

Nemocnice Sokolov rozšířila své gastroenterologické pracoviště o nový moderní endoskopický přístroj pro vyšetření a léčbu trávicího traktu. Právě včasné odhalení je základní předpoklad pro léčbu rakoviny tlustého střeva a konečníku. Ta je druhým nejčastějším typem karcinomu v ČR a ročně jí podlehne kolem 4000 Čechů, tedy polovina z těch, u kterých je onemocnění zjištěno.

0

Před 2 dny

Karlovy Vary: Ve městě havarovalo osobní vozidlo

V Karlových Varech, u OMV na výjezdu do města, v délce 24 m, došlo k dopravní nehodě - havarovalo zde osobní vozidlo. Buďte v tomto místě obezřetní.

0

Před 2 dny

Nové Sedlo: Střet osobního vozidla s chodcem

V Novém Sedle, Loučky, okres Sokolov, došlo v ulici U porcelánky k dopravní nehodě se zraněním - střet osobního vozidla s chodcem. Na místě PČR, ZZS. Dopravu řídí policie - neprůjezdný jízdní pruh.

0

Před 2 dny

Boučí: Střet dvou vozidel

Na silnici 21036 mezi obcemi Oloví a Boučí, okres Sokolov, došlo k dopravní nehodě bez zranění - střet dvou vozidel. Pozor! Neprůjezdný jeden jízdní pruh. Na místě PČR.

0

Před 2 dny

Šemnice: Pozor! Padající kamení

Na silnici 222 u obce Šemnice, okres Karlovy Vary, je průjezd možný se zvýšenou opatrností - padající kamení ze skály.

0

Před 3 dny

Sokolov: Osobní vozidlo narazilo do lampy

V Sokolově, v ulici K. H. Borovského (okružní křižovatka místních komunikací ulic K. H. Borovského a Heyrovského, došlo k dopravní nehodě bez zranění - osobní vozidlo zde narazilo do lampy veřejného osvětlení. Na místě probíhá šetření této nehody.

0

Před 4 dny

Region: Sněhová kalamita zaměstnala také hasiče i policisty (TV Západ)

Přívaly sněhu v našem karlovarském kraji sužovaly především horské oblasti několik dní. Problémy na silnicích, v dopravě, popadané stromy a další průvodní jevy kalamity zaměstnávaly nejen obyvatele a vedení měst, ale také hasiče a policisty.

0

Před 4 dny
szo zapad side