Práce Nabídka zaměstnání

Specialisté v oblasti personálního řízení - Cheb

HOFMANN WIZARD s.r.o. (Cheb)

Svobody 569, Cheb

Sylva Valentová
+420 734 752 997
  • směny

    Jednosměnný provoz

  • min. vzdělání

    ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nástupní plat 20 000,- Kč

HOFMANN PERSONAL je mezinárodní skupina s více než 20.000 zaměstnanci v Německu, Rakousku, Velké Británii, USA a v České republice. V oblasti agenturního zaměstnávání a zprostředkování zaměstnanců patří mezi světovou špičku personálních agentur.
V současné době bychom rádi mezi sebe přivítali cílevědomého, zodpovědného a spolehlivého kolegu na pozici personální koordinátor/konzultant.

Vaším úkolem bude:

Zadávání inzerce, vyhledávání vhodných uchazečů na zadané pracovní pozice, přímé oslovování.
Denní komunikace s uchazeči, vedení pohovorů.
Koordinační činnost mezi kandidáty a klienty, zprostředkování pohovorů ve firmě.
Operativní řešení požadavků zaměstnanců a klientů.
Související administrativa.

Očekáváme od Vás minimálně:

SŠ vzdělání zakončené maturitou.
Praxe v personalistice vítána
Znalost sociálních sítí, inzertních portálů apod.
Velmi dobrou znalost práce na PC (Excel a Word).
Řidičský průkaz sk. „B“, aktivní řidič - podmínkou
Příjemné vystupování při jednáních, výborné komunikační schopnosti, samostatnost, schopnost přijmout zodpovědnost a časovou flexibilitu.

Nabízíme Vám:
Zajímavou nástupní mzdu a motivační systém finančních bonusů.
Mobilní telefon + notebook.
Stravenky, 25 dní dovolené, jazykové a odborné kurzy.

Zadejte vaše jméno
Zadejte komentář
Podporované formáty: doc, docx, xls, rtf, txt, xls nebo pdf
Zadejte váš email
Opište kontrolní kód
Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.