Auto Zprávy a blog

Nový Kostel: Pozor! Nehoda se zraněním

Na silnici 212 u Nového Kostela, okres Cheb, došlo k dopravní nehodě se zraněním - havarovalo zde osobní vozidlo.

0

Dnes

Karlovarský kraj: Zprávy 26. týdne 2019 (TV Západ)

Vysílání 24.6. - 28.6. 2019 1. Cheb: DPS Mírová získal 4 hvězdy kvality (TV Západ) 2. Sokolov: Dosluhující knihovna přivítala nové čtenáře (TV Západ) 3. Lomnice: Motosraz 155 přispěl Nadaci policistů a hasičů (TV Západ) 4. Žlutice: Pouť přinesla zábavu, rock a pohádky (TV Západ)

0

Dnes

Karlovy Vary: Nedal přednost mladé řidičce motocyklu

Krátce po poledni dne 21. června 2019 řídil 74letý muž osobní vozidlo značky Hyundai po místní komunikace u obchodního domu v Karlových Varech. Na křižovatce zřejmě nerespektoval dopravní značení Dej přednost v jízdě, kdy nedal přednost 17leté řidičce motocyklu, přičemž došlo ke střetu.

0

Dnes

Sokolovsko: Při krádeži nafty poškodili vozidla

Kriminalisté z oddělení obecné kriminality v Sokolově zahájili trestní stíhání 27letého muže z Chebu a 28letého muže ze Sokolovska, které obvinili ze spáchání přečinů krádež a poškození cizí věci.

0

Dnes

Máte v plánu letní dovolenou s obytným vozem či karavanem? Využijte aktuální výhodné podmínky!

Jaké užitečné benefity můžete nyní získat při zapůjčení obytného vozu, karavanu? Přečtěte si celý článek!

4

Dnes

Sokolov: Dva parkovací domy na Michalu jdou do projektu (TV Západ)

V Sokolově mají vzniknout tři parkovací domy na sídlišti Michal. Město má zpracované studie a nyní poptává vytvoření kompletní projektové dokumentace. Parkovací domy mají pomoci částečně řešit situaci s nedostatkem parkovacích míst. Investice by měla jít z městské kasy a provoz by se měl hradit z poplatků pro vyhrazené parkování.

0

Včera

Pozor! V okolí Bochova jsou dvě dopravní nehody

K první nehodě došlo u města Bochov, okres Karlovy Vary, na silnici 6 ve směru na Prahu, kdy zde osobní vozidlo narazilo do stromu. Na místě všechny složky IZS. Ke druhé nehodě došlo též u Bochova, ale na silnici 198 - střetla se zde dvě osobní vozidla. Na místě PČR. Kyvadlový provoz jedním jízdním pruhem.

0

Před 2 dny

Karlovy Vary: Pod vlivem alkoholu narazil s vozidlem do zábradlí

Policisté znovu řešili několik případů, kdy řidiči usedl za volant pod vlivem alkoholu.

0

Před 2 dny

Karlovarský kraj: Víkendové Zprávy 25. týdne 2019 (TV Západ)

Vysílání 21.6. - 24.6. 2019 1. Karlovy Vary: La Hospoda připravuje žáky gastro oborů (TV Západ) 2. Cheb: Dvorky měly 17. ročník (TV Západ) 3. Sokolov: Dva parkovací domy na Michalu jdou do projektu (TV Západ) 4. Region: Stovky cyklistů oslavily svůj svátek (TV Kraj)

0

Před 3 dny

Sokolovsko: Řidič se lekl protijedoucího vozidla. Narazil do skály

Ve čtvrtek dne 20. června 2019 řídil kolem půl sedmé ráno 26letý řidič nákladní vozidlo s návěsem, a to po silnici v katastru obce Krásno směrem na Bečov nad Teplou.

0

Před 3 dny

Vřesová: Pod vlivem alkoholu způsobil dopravní nehodu

Policisté z dopravního inspektorátu v Sokolově sdělili podezření ze spáchání přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky 29letému muži ze Sokolovska.

0

Před 3 dny

Sokolovsko: Řídili i přesto, že měli uložen zákaz řízení

Šestapadesátiletý muž ze Sokolovska měl 14. června 2019 v nočních hodinách v Novém Sedle řídit osobní motorové vozidlo značky Chrysler Voyager.

0

Před 3 dny

Jenišov: Střet osobního vozidla s cyklistou

Na silnici 00635 v Jenišově, okres Karlovy Vary, došlo k dopravní nehodě - střet osobního vozidla s cyklistou. Na místě PČR a ZZS.

0

Před 4 dny

Chebsko: Řidič motocyklu byl letecky transportován do nemocnice

Dne 19. 6. 2019 došlo v dopoledních hodinách na pozemní komunikaci I/21 ve směru z Mariánských Lázní na Cheb k dopravní nehodě.

0

Před 4 dny